بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  12
بازدید امروز : 8.060
بازدید دیروز : 11.089
تعداد کل بازدید :  24036653
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
روانشناس و درمانگر خودتان باشید!

 

 

 

 

دوره اینترنتی اختلال 2 قطبی

 

 

برنامه آموزش و معالجه  2 قطبی طی هشت پکیج  آموزشی – کاربردی عرضه می شود که اطلاعات آن علمی آن  از منابع معتبربین المللی درمعالجات رفتار شناسی استرالیا و بریتانیا فراهم شده است. محتوای کلی این هشت پکیج به شرح ذیل می باشد:

 

پکیج اول؛در این پکیج  ازاختلال دو قطبی، اپیزود مانیک یا شیدایی و فازمقابل آن یعنی اپیزود افسردگی  با نشانه ها و علائم هرکدام تشریح شده  و کاربرگ هایی لازم برای ثبت و شناسایی کردن علائم و نشانه های بیماری، دراختیار شما قرار می گیرد.

پکیج دوم؛  در تداوم پکیج اول، به معرفی انواع شیوه های درمان و معالجه اختلال دو شخصیتی یا دو قطبی می پردازیم. از جمله مباحث مطرح در خصوص معالجه دو قطبی، معالجات پزشکی و دارویی  وضوابط و مقررات استفاده از این شیوه، و توضیح در باره تکنیک های درمان رفتاری و شناختی بیان خواهد شد که در این برنامه، شیوه کار ما متکی برآن می باشد.

پکیج سوم؛ مباحث خود نظارتی یا رصد کردن اعمال، رفتار و افکار و احساسات خود در این پکیج مطرح می شود.  خود نظارتی مستمر و منظم با هدف مداخله اولیه و پیشگیرانه برای جلوگیری از بازگشت نشانه ها، اقدام خیلی مهمی در درمان اپیزود مانیا و افسردگی می باشدکه مباحث در این پکیج ارائه می گردد.

پکیج چهارم؛  بحث از فاز افسردگی بیماری مطرح شده و سپس فهرستی از فعالیت های مفرح و شاد برای برون رفت  از روحیه افسرده به شما پیشنهاد و توصیه می شود. مطالب فوق العاده مهم و حائزاهمیتی دراین پکیج راجع به افسردگی مطرح خواهد شد، همراه با تمرینات مفید  و موثر برای کنار گذاشتن این بیماری.

پکیج پنجم؛ به راهبردهای احساسی و عاطفی درمدیریت و مرتفع ساختن روحیه وخلق و خوی دو شخصیتی بحث و بررسی شده است. فاکتورهای مهمی که در بوجود آمدن و تشگیل دو شخصیتی ایفای نقش میکنند، بطور دقیق و شفاف همراه با تمرینات عملی ارائه گردیده است.

پکیج ششم؛ عمدتاً به رویکرد ذهنی و شناختی درتغییر وضعیت ومدیریت کردن اختلال دو شخصیتی می پردازد و در واقع مکمل پکیج پیشین بوده و کاربرگ های این بسته افکارواندیشه های شما در ارتباط با بیماری را رصد نموده و درمان میکند.

پکیج هفتم؛ راهبردهای رفتاری برای غلبه برمانیا را مطالعه یاد گرفته و تمرین می کنید. ضمن شناخت حالات روحی خودتان درجریان شروع مانیا، ورصد کردن آن، برنامه های تغییر آنرا با استفاده از راهبردهای رفتاری پیگیری خواهید نمود. دراین پکیج نیز مثل موارد پیشین یکسری کاربرگ ها و تمرینات مناسب جهت کنترل رفتارهای افراطی مانیا ارائه شده است.

پکیج هشتم؛ مدیریت کردن خویشتن و شکستن عوامل استرس آور روانی واجتماعی بحث های فوق العاده مهم این پکیج می باشند. افراد دارای اختلال دوقطبی ممکن است دربرخی حوزه های متفاوت دارای مشکل باشند، ازجمله مسائل خانوادگی، کار، سلامتی، مسائل مالی و امثالهم. یک شیوه مهم کنترل استرس ایجاد مهارت های شناسایی و آشکار سازی مشکلاتیست که در جریان زندگی روزمره ظاهر می شوند. ودراین پکیج مطالب مهمی راجع به این موضوع همراه با تمرینات کافی ارائه گردیده است تا بتوانید مدیریت مناسبی در جهت حفظ تعادل و توزان روحیه خودتان بعمل آورید.

بدین ترتیب شما پس از سپری کردن این دوره آموزشی- درمانی، قادر خواهید شد نسبت به بیماری اختلال 2 قطبی در حد و اندازه یک روانشناس عمومی اطلاعات کسب کرده و برای رهایی از آن تمرینات ذهنی و رفتاری جالب توجهی را اجرا نمائید.

تذکر: اجرای این دوره به معنای بی نیاز شدن از معالجات بالینی  و دارویی نمی باشد، بلکه بعنوان مکمل  و یاری کننده معالجات فوق می باشد.

 

 

نحوه اجرای برنامه


آموزش و درمان اختلال دو قطبی

 

الف)دانلود سه پکیج شناخت و معالجه اختلال دو قطبی

در این دوره  سه پکیج علمی  آموزش و درمان اختلال دو قطبی که در بالا مختصری توصیف شده اند همراه با مطالب و توضیحات شنیداری و نوشتاری در خصوص موضوع تقدیم می شود. برای هرکدام از مدلهای علمی معالجه اختلال دو قطبی، چندین کاربرگ متفاوت و متنوع فراهم شده است. اقدامات و آموخته های خود را در این کاربرگ ها ثبت نموده و جهت اخذ مشاوره به کارشناس مربوطه آپلود یا ارسال می فرمائید. برمبنای ساختار طراحی شده در سایت، عزیزان عضو می توانند نتیجه کاربرگ های خود را در محل مربوطه مشاهده فرمایند. البته دریافت این پاسخ بخاطر مطالعه و ارزیابی کاربرگ ها، ممکن است مدتی طول بکشد.

در هنگام تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و  در انتخاب شیوه اجرای برنامه لطفاً گزینه  "دانلود سه پکیج اختلال دو قطبی " را انتخاب فرمائید و تعرفه آنرا که 15هزار تومان می باشد، بصورت آنلاین ازطریق سامانه پارس پال به حساب سامانه تغذیه هوشمند واریز نمائید.

اگر در ساعات اداری ثبت نام فرموده باشید، برنامه شما طی چند ساعت آماده سازی و فعال خواهد شد.

 

ب) دانلود کامل پکیج های آموزشی و تمرینات

اعضای محترمی که علاقمند به تداوم برنامه آموزش و معالجه خود باشند، در جریان اجرای بخش نخست برنامه و یا در پایان آن ضمن واریز تعرفه مربوط به این بخش، مابقی مطالب مربوط به مدلهای علمی و آموزشی و تمرینات معالجه اختلال دو قطبی را دانلود می فرمایند.

از آنجائیکه مباحث و مطالب این بخش از برنامه عملاً وارد فاز تغییر افکار، احساسات و رفتار های شخص می شود، یادگیری دقیق و اجرای تمرینات ارائه شده در کاربرگ ها جهت کسب نتیجه و تغییرات ماندگار توسط اعضای محترم با جدیت انجام شده و کاربرگ های در هرمرحله به کارشناس ارسال می گردد تا مشاوره ها و توصیه های لازم را اخذ می کنند.  

با توجه به اینکه آموزش و اجرای کامل و دقیق برنامه نیازمند همکاری نزدیک اعضای محترم می باشد و بهره مندی کامل از برنامه دقیقاً تابع فاکتورهایی مانند، سن، میزان تحصیلات، شدت و ضعف بیماری و میزان تلاش و پیگیریهای اعضای محترم بستگی دارد، لذا محدوده زمانی خاصی را نمی توان برای گرفتن نتیجه قطعی در این دوره  تعیین نمود.

همانطور که می دانید در معالجات بالینی و دارویی نیز هیچ روانشناسی نمی تواند پیشا پیش وقت دقیق و مشخصی را برای بهبودی تعیین کند. فاکتورهای ذکر شده نقش تعیین کننده در کسب بهبودی کامل دخالت دارند.

همچنین این دوره آموزشی، به هیچ عنوان جایگزین معالجات بالینی و داریی نیست، بلکه مکمل آنهاست. 

تعرفه این دوره  100هزار تومان می باشد.

 

توجه: دوستان عزیز، این مبلغ برای خرید سرویس های هاست و  نگهداری مطالب آموزشی بصورت آنلاین در سایت باشد. همچنین  بابت مطالب علمی و آموزشی شنیداریست؛ تهیه فایل های صوتی فوق العاده پرهزینه و وقت گیر هستند، طوری که تهیه یک ساعت فایل صوتی حداقل 20 ساعت تمرین و تکرار و پس از ادیت های مکرر فراهم گردیده است. 

 

 

 

 

 

دوره اینترنتی آموزش و  معالجه

 

نگرانی و اضطراب

 

 

آنچه دراین پکیج راجع به نگرانی و اضطراب خواهید آموخت براساس یک سری از آخرین اطلاعات دقیق علمی  و روانشناسی فراهم گردیده و سعی شده است مطالب کاملاً جنبه کاربردی داشته باشد و شما بتوانید با آموختن آنها به سهولت در زندگی روزمره خودتان آنرا اجرا کنید و از آثار و تبعات منفی اضطراب و نگرانی که باعث آسیب  بر زندگی شاد و با نشاط شما می شود، خود داری نمائید.

پکیجی که بدین منظور فراهم گردیده، شما را از رفت و آمد های مکرر بین مطب های روانشناسان و جستجوی های پراکنده در سایت ها بی نیاز خواهد کرد. بشرطی که مطالب آموزشی را خوب گوش بدهید و مطالعه کنید و سپس تمرینات را با دقت و جدیت اجرا فرمائید، چرا که تغییر واقعی و اساسی فقط با وارد شدن به میدان عمل تحقق می یابد. فراموش نکنید  که  روان پزشکان و مصرف داروها معجزه نمی کنند، بلکه پتانسیل ها بی نظیر درمان دردرون وجود خود شما  قرار دارد که فقط با کسب  دانش  و آگاهی از نقشه گنج  قابلیت های روحی و جسمی تان بدست می آید.  نگرانی و اضطراب عمومی یک آسیب جدی و خطرناک برای سلامت روان انسان می باشد که خیلی ازمردم بدون آنکه متوجه باشند به آن دچار هستند و در بلند تبعات تلخ و پر هزینه بر زندگی انسان را بجا می گذارد.

راجع به موضوع نگرانی و اضطراب ممکن است مطالب پراکنده شنیده و خوانده باشید، ولی دسترسی به اطلاعات منجسم علمی و متکی به منابع معتبر و تحقیقی کمتر یافت می شود.

اینجانب سعی کرده ام با مطالعه و تحقیق در منابع معتبر علمی، محتوای این پکیج آموزشی را تدراک ببینم که همه آنها بصورت پیوسته و در رابطه تنگاتنگ با هم دیگر می باشد.

درپکیجی که پیش روی شماست،11 مدل آموزش و تمرین متوالی ومنسجم(به شرح پیوست)  تقدیم حضور خواهد شد تا مرحله به مرحله و گام به گام جهت رهایی ازاین بیماری و یا جلوگیری از تبدیل شدن آن به یک اپیزود مزاحم و ناراحت کننده برای زندگی تان، دست بکار شوید.     

 

مدل اول: اضطراب چیست و نگرانی به چه معناست

مدل دوم: مروری برنگرانی

مدل سوم: باورهای منفی راجع به نگرانی؛" نگرانی کنترل ناپذیر است"

مدل چهارم: باورهای منفی راجع به نگرانی؛ "نگرانی خطرناک است"

مدل پنجم: باورهای مثبت راجع به نگرانی؛ نگرانی به من کمک میکند تا از عهده کارهایم برآیم

مدل ششم: به چالش کشیدن نگرانی ها

مدل هفتم: رخصت دادن به نگرانی ها

مدل هشتم: پذیرش عدم حتمیت یا ابهام

مدل نهم: حل مسئله

مدل دهم: آرامش یا رلکسیشن

مدل یازدهم: مدیریت کردن خویشتن

 

نحوه اجرای برنامه

آموزش و درمان نگرانی و اضطراب 

 

الف)دانلود سه پکیج شناخت و معالجه نگرانی و اضطراب

در این دوره  سه مدل علمی  آموزش و درمان نگرانی و اضطراب، در قالب سه پکیج متفاوت با مطالب وتوضیحات شنیداری و نوشتاری در خصوص موضوع تقدیم شود:

مدل اول: اضطراب چیست و نگرانی به چه معناست

مدل دوم: مروری برنگرانی

مدل سوم: باورهای منفی راجع به نگرانی؛" نگرانی کنترل ناپذیر است"

برای هرکدام از مدلهای علمی معالجه نگرانی و اضطراب، چندین کاربرگ متفاوت و متنوع فراهم شده است. اقدامات و آموخته های خود را در این کاربرگ ها ثبت نموده و جهت اخذ مشاوره به کارشناس مربوطه آپلود یا ارسال می فرمائید. برمبنای ساختار طراحی شده در سایت، عزیزان عضو می توانند نتیجه کاربرگ های خود را در محل مربوطه مشاهده فرمایند. البته دریافت این پاسخ بخاطر مطالعه و ارزیابی کاربرگ ها، ممکن است مدتی طول بکشد.

در هنگام تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و  در انتخاب شیوه اجرای برنامه لطفاً گزینه  "دانلود سه پکیج معالجه نگرانی و اضطراب " را انتخاب فرمائید و تعرفه آنرا که 15هزار تومان می باشد، بصورت آنلاین ازطریق سامانه پارس پال به حساب سامانه تغذیه هوشمند واریز نمائید.

اگر در ساعات اداری ثبت نام فرموده باشید، برنامه شما طی چند ساعت آماده سازی و فعال خواهد شد.

 

ب) دانلود کامل پکیج های آموزشی و تمرینات

اعضای محترمی که علاقمند به تداوم برنامه آموزش و معالجه خود باشند، در جریان اجرای بخش نخست برنامه و یا در پایان آن ضمن واریز تعرفه مربوط به این بخش، مابقی مطالب مربوط به مدلهای علمی و آموزشی و تمرینات معالجه نگرانی و اضطراب را دانلود می فرمایند.

از آنجائیکه مباحث و مطالب این بخش از برنامه عملاً وارد فاز تغییر افکار، احساسات و رفتار های شخص می شود، یادگیری دقیق و اجرای تمرینات ارائه شده در کاربرگ ها جهت کسب نتیجه و تغییرات ماندگار توسط اعضای محترم با جدیت انجام شده و کاربرگ های در هرمرحله به کارشناس ارسال می گردد تا مشاوره ها و توصیه های لازم را اخذ می کنند.  

با توجه به اینکه آموزش و اجرای کامل و دقیق برنامه نیازمند همکاری نزدیک اعضای محترم می باشد و بهره مندی کامل از برنامه دقیقاً تابع فاکتورهایی مانند، سن، میزان تحصیلات، شدت و ضعف بیماری و میزان تلاش و پیگیریهای اعضای محترم بستگی دارد، لذا محدوده زمانی خاصی را نمی توان برای گرفتن نتیجه قطعی در این دوره  تعیین نمود.

همانطور که می دانید در معالجات بالینی و دارویی نیز هیچ روانشناسی نمی تواند پیشا پیش وقت دقیق و مشخصی را برای بهبودی تعیین کند. فاکتورهای ذکر شده نقش تعیین کننده در کسب بهبودی کامل دخالت دارند.

همچنین این دوره آموزشی، به هیچ عنوان جایگزین معالجات بالینی و داریی نیست، بلکه مکمل آنهاست. 

تعرفه این دوره  100هزار تومان می باشد.

توجه: دوستان عزیز، این مبلغ برای خرید سرویس های هاست و  نگهداری مطالب آموزشی بصورت آنلاین در سایت باشد. همچنین  بابت مطالب علمی و آموزشی شنیداریست؛ تهیه فایل های صوتی فوق العاده پرهزینه و وقت گیر هستند، طوری که تهیه یک ساعت فایل صوتی حداقل 20 ساعت تمرین و تکرار و پس از ادیت های مکرر فراهم گردیده است. 

 

 

 

دوره اینترنتی آموزش و معالجه

 

افسردگی

 

 

افسردگی شایع ترین بیماری عصبی و روحی قرن تکنولوژی و زندگی مدرن می باشد که اکثریت افراد درطول زندگی شان کم و بیش به آن مبتلامی شوند، اما تعداد اندکی بدون آنکه حتی متوجه باشند دائماً از افسردگی رنج می برند،وهیچ وقت درجستجوی معالجه و درمان آن بر نمی آیند. ازجمله علل اصلی این مسئله نیز گریز از مراجعه به روانشناس بخاطر ترس از برچسب اطرافیان می باشد. من سعی کرده ام در سایت سامانه تغذیه هوشمند این فرصت را فراهم سازم که افراد بتوانند بدون نگرانی از برچسب خاص،  آموزش ها و مشاوره های علمی روانشناختی راجع به افسردگی را دریافت کرده و سپس با اجرای تمرینات عملی وارائه گزارش آن به کارشناس، تمامی فرایند معالجه را تماماً از طریق اینترنت دنبال کنند. در این شیوه حتی نزدیک ترین اشخاص به شما نیز درجریان آموزش ها و معالجات شما قرار نخواهد گرفت.

بدین منظور درپکیجهای معالجه افسردگی، از 9 مدل علمی کاملاً منسجم استفاده کرده ایم  که دراین مبحث به معرفی مختصر این مدلها  می پردازم تا شما عزیزان بتوانید درجریان کلی نوع آموزش ها و معالجات خویش قرار بگیرید و به سهولت تصمیم گیری نمائید.

مدل اول: مروری بر افسردگی
بیشتر کسانی که از افسردگی رنج می برند درمواجه با مشکلات زندگی دچار شوک و حیرت عجیبی می شوند. یک نوع ترس کلی ازاحتمال جنون وجود دارد. متاسفانه، واکنش ها، توصیه ها ونصایح دیگران که در اشکال مختلفی ازجمله، " ای بابا، اینقدر غصه نخور، درست میشه اینشاا.. .به فکر خودت باش، دنیا دو روزه،..... "، تاثیر مفید وموثری ندارد.
ممکن است درمسیرمبارزه با افسردگی خودتانرا تنها احساس کنید، اما واقعیت این است که بیشترافراد چنین احساسی را گاه گاهی یا حتی بطور منظم تجربه میکنند.درواقع تخمین زده می شود که ازهر 4نفر یک نفر ، درزندگی خود بطور قابل ملاحظه ای دچار افسردگی اساسی می شوند.
ابتلا به افسردگی را میتوان به سرماخوردگی تشبیه کرد که همه افراد ممکن است به آنها گاه گاهی مبتلا شوند. درهرسن وسالی ودر هرمرحله از زندگی تان باشید، انسان برون گرا یا درون گرا، اجتماعی وفعال یا گوشه گیر و خجالتی، جوان یا مسن، زن یا مرد، ثروتمند یا فقیر باشید، هیچ کدام تفاوتی نمیکند. هرنوع وجه تمایزیا امتیازی که داشته باشید، در گرفتار شدن به افسردگی، تفاوتی ایجاد نمیکند. بنابراین اگر احساس افسردگی میکنید، فراموش نکنید که تنها انسان گرفتار این مشکل نیستید.

 

مدل دوم : راهبردهای رفتاری برای مدیریت افسردگی
علائم مرضی افسردگی میتواند به برخی تغییرات جدی در زندگی فرد افسرده، وضعیت روتین یا معمول زندگی روزمره، و یا رفتاراین افراد منتهی شود. اغلب اینها تغییراتی هستند که افسردگی را بدتر می سازند ومانع ازبهتر شدن وضعیت شخص افسرده می شوند. برای مثال، فقدان انگیزه یا فقدان انرژی سبب میشود تا شخص افسرده بر فعالیت هایش پشت کند، وظایف ومسئولیت های روزمره اش مورد غفلت و فراموش قرار دهد، وتصمیم گیری را به دیگران محول کند.
آیا شما نیز هنگامی که دچار افسردگی هستید، چنین تغییراتی را درخود مشاهده میکنید؟

 

مدل سوم: رابطه بین تفکر و احساس
مردم اغلب باور دارند احساسات و عواطف که تجربه میکنند، بوسیله عوامل خارجی، شرایط، و رفتار دیگران تعیین می شود. برای مثال، ممکن است ازخودمان بشنویم که میگوید، " این رئیس( کارفرما، مدیر، ...) خیلی رو اعصاب من راه میره، همسرم دائماً کارش شدن ، گیر دادن به من، در این سفربه شمال خیلی برام خوش گذشت، حالم گرفته و افسرده ام چون کاری را که دلم میخواست بدست نیاوردم،و..." کدام فرض مبنای اینگونه اظهارنظرهاست؟ واقعیت این است که هیچ شخص یا چیزی جزخودمان مستقیماً درتعیین احساساتی که تجربه میکنیم دخالت ندارند.


مدل چهارم: تحلیل الفبایی
ما راجع به تاثیر تفکرات خود برنحوه احساس مان صحبت کردیم. اگر احساس خوشحالی و خوشبختی میکنیم، به احتمال زیاد مشغول فکر کردن به چیزهای مثبت هستیم. بعبارت دیگر، اگر احساس اضطراب، افسردگی، و ناراحتی داریم، احتمال دارد که مشغول اندیشیدن به افکار منفی باشیم. همه این افکار منفی را بی فایده و بی ثمر میدانیم چونکه به احساسات ناخوشایند یا اعمال بی فایده منجر می شوند! همه ما گاهی اوقات دچار احساس ناراحتی و اضطراب می شویم، ولذا میتوانیم برای بهبود نحوه احساس مان، تفکر خویش را مورد بررسی قرار دهیم.

 

مدل پنجم: سبک های تفکر بی فایده
هنگامی که شخصی دچاراحساس یا عاطفه ای بی ثمر (مثل افسردگی یا اضطراب) میشود، غالباً مقدمه یا پیشقراول این احساس، برخی تفکرات و خودگفتگوهای بی ثمر میباشد. معمولاً چنین تفکراتی ازیک نوع الگو پیروی میکنند که آنها را "سبک های تفکر بی ثمریا بی فایده" می نامیم. یکی ازچیزهایی که دانشمندان متوجه شده اند این است که مردم بشکل خودکار یا اتوماتیک از طرزتفکر بی ثمر استفاده میکنند. اتفاقی که خارج از چارچوب هوشیاری ما واقع می شود.هنگامی که شخصی بشکل متناقض و بطور دائم به استفاده از نمونه های این سبک های تفکر مشغول می شود، اغلب خود این افکار سبب پریشانی و آشفتگی عاطفی عمیق درفرد می شوند.

 

مدل ششم: جستجوی اکتشافی و مجادله ای
قبلاً مطرح ساختیم که تفکرات ما تعیین کننده احساسات، عواطف، و رفتارهای ماهستند. تفکرات و احساسات پیوند نزدیک باهمدیگردارند. همچنین برخی سبک ها و الگوهای تفکر بی فایده را شناسایی و بحث کردیم که بطور مکرر مورد استفاده ما واقع می شوند.
اغلب اوقات یک شخص افسرده افکار منفی به ذهنش خطور میکند که بااین الگوهای تفکربی ثمرمشخص میشوند، و این افراد را به احساس افسردگی، نومیدی و یاس و عجز ودرماندگی هدایت میکنند. وبنوبه خود چنین روحیه ای افسردگی را حفظ کرده و دائمی می سازد. گام مهم واساسی در معالجه افسردگی وارد شدن در فرایند اکتشاف وشناسایی این سبک های فکری و بدنبال آن اجرای برنامه های مجادله ای برای به چالش کشیدن آنها میباشد.

 

مدل هفتم: نتیجه نهایی
درمباحث گذشته پیوند یا رابطه بین اندیشیدن و احساسات را مورد بررسی قرار داریم ، و درخصوص شناسایی تفکرات وسبک های تفکر بی فایده مباحثی را مطرح ساختیم. درمدل های پیشین، راجع به جستجوویافتن شاهد ومدرک موافق یا مخالف با باورهای بی فایده ، وهمینطور شیوه های جایگزین دیگر برای مشاهده موقعیت را، گفتگو نمودیم. اکنون میخواهیم بحث کنیم چگونه میتوانیم با تغییر دادن طرزتفکر شما، میتوانیم نحوه احساس شما را دگرگون سازیم.

 

مدل هشتم: باورهای بنیادین
احتمالاً تاکنون برفرایند به چالش کشیدن تفکر خویش عادت کرده اید و میدانید چطوری تفکراتی را شناسایی کنید که موجب آشفتگی و پریشانی شما شده و چگونه آنها را به چالش بکشید و با افکار متعادلتر جایگزین سازید. درعینحال حتماً به این نکته پی برده اید که گاهی باورکردن تفکر متعادل برایتان خیلی سخت می شود و درمقابل تفکرات بی فایده، خیلی قدرتمند بنظر می رسند. یک توضیح احتمالی راجع به این "مشکل رها ساختن" تفکر بی فایده، به باور بنیادین نیرومندی مربوط می شود که در تفکر بی فایده ریشه دوانیده است. باورهای بنیادین سرمنشاء مشاهده خودمان، دیگران، جهان و آینده میباشند. البته آنها همیشه فعال نیستند، بلکه درموقعیت های خاص وبراثر محرک هایی، "فعال" می شوند.


مدل نهم: حفظ دستاوردها و سالم زیستن
به شما تبریک میگویم بخاطر تلاش تان که تاکنون تا انتهای این پکیج ازخود نشان دادید. اگر همه مدلها را مطالعه نکرده اید، اکنون فرصت مناسبی است که به عقب برگردید و مدلهای مطالعه نشده را، بخوانید. هرچند مهمترین کار برای شما هم اکنون، انجام تمرینات برخی راهبردهای آموخته شده در کتاب میباشد. این بدان معناست که با تداوم بکار گرفتن همه مهارت های مفید آموخته شده، درمورد خودتان به شناخت دست یافته اید. اگرهمچنان به تمرین پنداشت ها و مهارت آموخته شده ادامه دهید، آنها را به عادت های ثانوی تبدیل خواهیدکرد و در سبک و الگوی زندگی تان ترکیب و تلفیق خواهید نمود.

 

 

نحوه اجرای برنامه


آموزش و درمان افسردگی 

 

الف)دانلود سه پکیج شناخت و معالجه افسردگی

در این دوره  سه مدل علمی  آموزش و درمان افسردگی، در قالب سه پکیج متفاوت با مطالب وتوضیحات شنیداری و نوشتاری در خصوص موضوع تقدیم شود:

مدل اول: مروری بر افسردگی
مدل دوم : راهبردهای رفتاری برای مدیریت افسردگی
مدل سوم: رابطه بین تفکر و احساس

برای هرکدام از مدلهای علمی معالجه افسردگی، چندین کاربرگ متفاوت و متنوع فراهم شده است. اقدامات و آموخته های خود را در این کاربرگ ها ثبت نموده و جهت اخذ مشاوره به کارشناس مربوطه آپلود یا ارسال می فرمائید. برمبنای ساختار طراحی شده در سایت، عزیزان عضو می توانند نتیجه کاربرگ های خود را در محل مربوطه مشاهده فرمایند. البته دریافت این پاسخ بخاطر مطالعه و ارزیابی کاربرگ ها، ممکن است مدتی طول بکشد.

در هنگام تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و  در انتخاب شیوه اجرای برنامه لطفاً گزینه  "دانلود سه پکیج افسردگی " را انتخاب فرمائید و تعرفه آنرا که 15هزار تومان می باشد، بصورت آنلاین ازطریق سامانه پارس پال به حساب سامانه تغذیه هوشمند واریز نمائید.

اگر در ساعات اداری ثبت نام فرموده باشید، برنامه شما طی چند ساعت آماده سازی و فعال خواهد شد.

 

ب) دانلود کامل پکیج های آموزشی و تمرینات

اعضای محترمی که علاقمند به تداوم برنامه آموزش و معالجه خود باشند، در جریان اجرای بخش نخست برنامه و یا در پایان آن ضمن واریز تعرفه مربوط به این بخش، مابقی مطالب مربوط به مدلهای علمی و آموزشی و تمرینات معالجه افسردگی را دانلود می فرمایند.

از آنجائیکه مباحث و مطالب این بخش از برنامه عملاً وارد فاز تغییر افکار، احساسات و رفتار های شخص می شود، یادگیری دقیق و اجرای تمرینات ارائه شده در کاربرگ ها جهت کسب نتیجه و تغییرات ماندگار توسط اعضای محترم با جدیت انجام شده و کاربرگ های در هرمرحله به کارشناس ارسال می گردد تا مشاوره ها و توصیه های لازم را اخذ می کنند.  

با توجه به اینکه آموزش و اجرای کامل و دقیق برنامه نیازمند همکاری نزدیک اعضای محترم می باشد و بهره مندی کامل از برنامه دقیقاً تابع فاکتورهایی مانند، سن، میزان تحصیلات، شدت و ضعف بیماری و میزان تلاش و پیگیریهای اعضای محترم بستگی دارد، لذا محدوده زمانی خاصی را نمی توان برای گرفتن نتیجه قطعی در این دوره  تعیین نمود.

همانطور که می دانید در معالجات بالینی و دارویی نیز هیچ روانشناسی نمی تواند پیشا پیش وقت دقیق و مشخصی را برای بهبودی تعیین کند. فاکتورهای ذکر شده نقش تعیین کننده در کسب بهبودی کامل دخالت دارند.

همچنین این دوره آموزشی، به هیچ عنوان جایگزین معالجات بالینی و داریی نیست، بلکه مکمل آنهاست. 

تعرفه این دوره  100هزار تومان می باشد.

 

توجه: دوستان عزیز، این مبلغ برای خرید سرویس های هاست و  نگهداری مطالب آموزشی بصورت آنلاین در سایت باشد. همچنین  بابت مطالب علمی و آموزشی شنیداریست؛ تهیه فایل های صوتی فوق العاده پرهزینه و وقت گیر هستند، طوری که تهیه یک ساعت فایل صوتی حداقل 20 ساعت تمرین و تکرار و پس از ادیت های مکرر فراهم گردیده است. 

در این مورد:
 
  • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||