بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  24
بازدید امروز : 8.182
بازدید دیروز : 11.089
تعداد کل بازدید :  24036775
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
نرم افزارمنفی ذهن متهم ردیف سوم در چاقی می باشد!

نرم افزار

اگر شما اضافه وزن داريد، اگردچار چاقی با درجات مختلف هستید، اين وضع نتيجه طبيعي برنامه ريزي ذهني غلط گذشته و هم اکنون شماست. با توجه به مطالبی که پیش از این تقدیم حضور شد، بجز رژیم های غذایی، و تغذیه احساسی و عاطفی، وجود یک نرم افزار چربی اندوزی در ذهن شماست که بدون اطلاع شما مشغول فعالیت برضد هدف و تمایل واقعی شماست. تنها شيوه مناسب وسالم كاهش وزن و حذف دائمی چربی های اضافه از بدن تان این است که نرم افزار جدیدی در ذهن تان نصب کنید تا روند چربی اندوزی در بدن را متوقف برای همیشه متوقف سازد!


بطور کلی در خصوص کارکرد این نرم افزار میتوانم بگویم که :
به بخش ناهوشيار ذهن خود می روید و رابطه خودتان با مواد غذایی و بدن تان را برای همیشه تغییر می دهید.
طبیعی است برای انجام این کار اساساً نيازي به هیچگونه رژيم غذايي، قرص ها، ژلها، چسب های لاغری، دستگاههای چربی سوز، حلقه و بالن معده ، و لیپوساکشن ندارید. حتی ترس و شرمساري و سرزنش کردن خودتان هم جوابگو نیست. دنبال کتابهای رژیمی هم نباشید، هیچکدام از آنها پاسخگوی شما نخواهند بود!
بنابراين توصیه موکد من این است آرامش خود را حفظ کنید و کاملاً ريلكس باشيد. جاي هيچ نگراني نيست، نه موضوع آنقدر پیچیده و غامض است که شما قادر به درک و اجرای آن نباشید، ونه شما يك موجود درهم شكسته و مغبون و نگونبخت هستید. همینقدر بدانید که فقط تعدادي عادت ناكارآمد در ذهن خودتان ساخته و پرداخته اید. ومن با تقدیم رهنمود هایی به شما کمک خواهم کرد با اندکی توجه، آموزش و تمرین فرایند برنامه ریزی و پرورش ذهن تان را به سهولت پیش برده و عادت هاي تازه انديشيدن وعمل کردن سالم را پرورش بدهید تا موفقيت شما در رسیدن به کاهش وزن دائمی را تضمين نماید.


برای اینکه بتوانم میزان قابلیت بی نظیر این سیستم را به شما نشان بدهم میتوانم بگویم که حتي نياز نيست شما باوركنيد اين برنامه كارايي دارد یا نه!!!!

یعنی تاثیر این سیستم کاملاً متمایز ازنظام باورهای شما خواهد بود! فقط کافیست ازآموزش هاي من پيروي كنيد، آنوقت نه تنها وزن خود را كاهش خواهيد داد، بلكه وسواس های رنج آور وآشفتگی های ذهنی آزار دهنده نسبت به مواد غذایی و غذا خوردن را، براي هميشه متوقف خواهید کرد.
اکنون در پایان این سلسله مقالات میخواهم شما را به انجام یک تمرین جهت تصمیم گیری برای یک انتخاب ماندگار و دائمی فرابخوانم. خواهش می کنم این تمرین را نخست خوب مطالعه فرمائید و سپس اجرا کنید.

 

چشم انداز
قدرت عجیب چشم انداز

لطفاً برای اجرای این تمرین ذهن خود را تحت کنترل قرار ندهید، بگذارید تخیلات شما شکوفا شوند و اوج بگیرند!
تصور كنيد خدای ناکرده به پايان عمرخود نزديك شديد، به زماني در آینده فكر كنيد كه ازلحظه كنوني خيلي فاصله گرفته ايد. تصور کنید از روش و آموزش هاي من پيروي نکرده اید و مطابق معمول همیشه از رژیم های غذایی، قرص ها، و چسب ها و ژله های لاغری گرفته تا انواع تجهیزات را برای کاهش وزن استفاده کردید. خلاصه اینکه رژیم ها را يكي پس از ديگري آزمایش کردید.... اما افزايش وزن شما همچنان ادامه یافت و نشاط و سرزندگي ، امید و اعتماد بنفس گرانبهاي تان روز به روز، ماه به ماه و سال به سال از دست رفت و شما به نقطه پایان خط رسیدید...


بنظر شما تصمیم شما در لحظه ترک این شیوه در گذشته


 چه پيامدهايي برسلامتي شما برجا گذاشت؟
 چه پيامدهايي بر روابط شما با نزدیکان، دوستان، فرزندان، همکاران و... برجاگذاشت؟
 چه پيامدهايي بر حس خوشبختي شما برجاگذاشت؟
 و چه پيامدهايي بر كيفيت احساس تونسبت به بدنت،خودت و نگاهت به زندگی برجا گذاشت؟

حالا دقایقی به خودتان استراحت بدهید وسناریوی ذهنی زیباتری را خلق کنید:


چند دقيقه وقت بگذاريد و تصور كنيد از برنامه پيشنهادي من پيروي كرديد و به راحتي و به سهولت اهداف خود درزمينه كاهش را تحقيق بخشيدید و اين وضعيت را همچنان حفظ كرده ايد:
 چه اندازه احساس خوب وپسنديده داريد؟
 چقدراحساس مثبت و هیجان و انرژي داريد؟
 قادربه انجام چه كارهايي هستيد؟
 قادر به پوشیدن چه لباس هايي نیستید؟
 اکنون مشغول چكاری هستید؟
 فکر کنید وقتی ساليان سال مطابق وزن دلخواه تان زندگي كرده باشيد، چه حسی و حالی خواهید داشت؟

لطفاً دست نگهداريد!

اکنون وقت تصميم گيريست. اگرميخواهيد همچنان به بهانه متوسل شويد، تعلل ورزی کنید و وزن خود را افزايش بدهيد، بهترآن است كه هم اكنون این سایت و این برنامه را ترک کنید و در جای دیگری دنبال سرنوشت خویش باشید.
و اگر نه، واقعاً آمادگي داريد براي هميشه اين معضل را رفع كنيد وخود را براي هميشه نجات بدهيد، بدانيد كه آنچه ازاين لحظه به بعد انجام ميدهيد، كاملاً به شما بستگي دارد. پس لطفاً دست بكارشويد!


بهمن ابراهیمی
 

در این مورد:
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||