بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  14
بازدید امروز : 8.092
بازدید دیروز : 11.089
تعداد کل بازدید :  24036685
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
با گام های کوچک تحول بزرگ خلق کنید

با گام های کوچک تحول بزرگ خلق کنید

خواه باور کنی که میتوانی، یا باورکنی که نمیتوانی، درهرحالت حق با شماست!

بسیاری از آدم ها میتوانند دچار احساس شکست و هزیمت شوند و اطمینان حاصل کنند که نمی توانند درسبک زندگی شان تغییرات ماندگار و دائمی بوجود آورند، چون درگذشته موفقیتی بدست نیاورده اند.
این دسته آدم ها تاریخ عدم موفقیت خود در گذشته را برعلیه خوشبختی آینده خود استفاده میکنند.


برای تغییر تصویر یا نگاه درونی به خودمان ، یا خود- پنداره ، برداشتن "قدم های کوچک " به سوی سبک زندگی جدید، واقعاً مفید و موثر است.


فقط روی یک حوزه خاص که میخواهید تغییر ایجاد کنید تمرکزنمائید، منابع را کشف کنید، با نقشه ای برای تغییر پیش بروید و سعی خودتانرا بعمل آورید.


باور کنید که میتوانید این کار را انجام بدهید! با کمک تصویر سازی ذهنی تصورکنید که میتوانید موفق شوید! تجسم کنید که به انجام رساندن این ماموریت مهم ، برای شما کاملاً ممکن و شدنی است.


باور، تصور، و تجسم ، عملی ساختن دست یابی به تغییر ماندگار را تقویت میکنند.

 

دست بکار شوید! اگر قبلاً موفق نبوده اید، الان ودراین دوره از زمان حتماً میتوانید! لحظه را دریابید و زمان را از دست ندهید.

مطابق یک تحقیق رسمی وپیمایشی توسط سازمان ملی کنترل وزن ایالت متحده امریکا، معلوم شده است که 91% کسانی که نهایتاً موفق به کاهش وزن شده و آنرا حفظ کرده اند، قبلاً تلاش های بیشماری انجام داده اند.اما بالاخره شیوه و راهبردی را که درمورد آنها کارایی داشته پیدا کرده و به نتیجه مطلوب و آرزوی دیرینه خود دست یافته اند.


شاید شما هم جزو این گروه افراد باشید که قبلاً برای کاهش وزن رژیم های غذایی مختلف را آزموده اید، برای چند ماه و شاید چند سال قرص های مختلف لاغری مصرف کرده و درمقابل اندکی کاهش وزن سلامتی تان درمعرض خطر افتاده و ... ولی بالاخره با وجود رنج های بسیاری امروز در آستانه ورود به شیوه ای تازه و نوین هستید که میخواهد قابلیتهای ذاتی و طبیعی شما را برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن پیشنهاد میدهد.


من هم مثل شما مدت طولانی برغم تلاش های بسیاری برای کاهش وزن، و مشغولیت ذهنی و نگرانی نسبت به چربی هایی که خطرشان را با تمام وجود احساس میکردم، ولی خود را در بن بست می دیدم، به مطالعه و تحقیق در روش های نو و متفاوت پرداختم. وبالاخره فهمیدم که برای رسیدن به کاهش وزن، یک حقیقت وجود دارد ، و آن رجوع به بدنم و استفاده از پتانسیل های ذاتی آن میباشد، و همینطور هم شد.

 

البته مثال من در ارتباط با کاهش وزن بود، و شما میتوانید درهر حوزه از زندگی تان که بخواهید،ازاین راهبرد استفاده کرده و هم اکنون شروع کنید.


این نکته را هرگز فراموش نکنید که :  گام هایی که برداشته می شود باید لذت بخش و مفرح باشند!


مواظبت و مراقبت ازسلامتی خود، بمعنی شکنجه دادن برخویشتن نیست. شما میتوانید با داشتن خوشی و شادمانی کامل، سبک زندگی سالم را یاد بگیرید!


درواقع، به تفریح و شوخی اجرا کردن و تمرکز نمودن به شما اطمینان خواهد داد که الگوهای تازه برای ایجاد زندگی تان کاملاً طبیعی هستند.
 

ادامه دارد...


بهمن ابراهیمی

در این مورد:
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||