بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  25
بازدید امروز : 3.317
بازدید دیروز : 16.219
تعداد کل بازدید :  23125988
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
توضیحاتی راجع به هزینه دوره لاغری سه ماهه!

توضیحی راجع به هزینه دوره لاغری سه ماهه!

 

حتماً شما نیز مثل برخی از عزیزانی که به من ایمیل می زنند فکر میکنیدکه: تعرفه دوره لاغری سه ماهه نسبت به رژیم های اینترنتی گران تر می باشد. بله، شایددرنگاه نخست اینطور بنظر برسد.

ولی از شما میخواهم اکنون که حقیقتاً قصدتان لاغر شدن و رهایی از زندان چاقی می باشد، به توضیحاتی که در ذیل تقدیم می شود توجه فرمایئد و سپس انتخاب خود را عملی سازید.

اگر فرض کنیم شما فردی باشید که دچار چاقی درجه 2 یا 3 هستید و هدف تان این باشد که:

"میخواهم برای همیشه لاغر بشوم و لاغر باقی بمانم"

 

در اینصورت، برای دست یابی به یک چنین هدف مهم و دستاورد ارزشمند،چقدرحاضرید پول و انرژی هزینه کنید؟

10 هزار تومان، 100 تومان، 500 تومان، 1میلیون، 3 میلیون، 5میلیون، 10میلیون،15 میلیون، 20 میلیون، 30 میلیون تومان یا بیشتر؟

سپس انتظارتان از برنامه ای که اجرا میکنید در مقابل هزینه ای که بعمل می آورید چیست؟

اگر شما که دچار چاقی درجه سه هستید و شاخص توده بدنی(بی ام آی  BMI ) شما  40 را نشان میدهد، چنانچه  3 میلیون خرج کنید بالن معده بگذارید، شش ماه تمام از درد و تهوع و... رنج ببرید، در پایان چه انتظاری دارید، میخواهید چند کیلو کم کنید، برای چه مدتی؟ تجربه افراد مختلف نشان میدهد که اکثریت آنها در این شیوه لاغری توقعات و انتظارات اولیه خود دست نمی یابند. در بهترین شرایط طی 6 ماه رنج  15 کیلو کاهش وزن پیدا میکنند.و البته با برداشتن بالن معده بسرعت دچار چاقی بیشتری می شند!!!

حالا که از بالن معده خیری ندید، بعد از مدتی احساس گناه و خود بیزاری و از دست دادن اعتماد بنفس، حتماً میخواهید سراغ یک روش تهاجمی یک پله بالاتر بروید. می روید باندینگ می کنیدیا حلقه میگذارید؟ 6-7 میلیون هزینه میکنید، که حداکثر سه سال در بهترین شرایط بتوانید 20 کیلو وزن خود را بکاهید، ولی بعد از 3 یا 5 سال چی؟

 

توضیحی راجع به هزینه دوره لاغری سه ماهه!

 

حتماً در مرحله بعد به سراغ جراحی های شدیدتری می روید و به جنگ تمام عیار با بدن بیچاره خودتان وارد می شوید، اسلیو،پلیسه یا بای پس و غیره  می کنید. بین 10 تا 30 میلیون به قیمت سال 93 هزینه میکنید، اما چی بدست می آورید. طی چند ماه اول بطور قابل ملاحظه ای بدلیل شوک سنگین و تغذیه قطره چکانی وزن کم میکنید، ولی بعد از سال اول توقف در کاهش وزن و احساس درماندگی همراه با امید و آرزوهای برباد رفته ، نتیجه و محصول نهایی شما می شود.

اینها فقط اشاره ایست به واقعیت های آشکار در خصوص هزینه های مادی و جانی سرسام آوری که نهایتاً شما به هدف تان که کاهش وزن و لاغری بدون برگشت باشد، نمی رسید.

 

توضیحاتی راجع به هزینه دوره لاغری سه ماهه!

اکنون گزینه چهارمی هم برای انتخاب دارید، که شاید بهتر باشد قبل از سه شیوه فوق بهتر باشد شانس خود را در این شیوه آزمایش کنید.

به فهرستی از بعضی امتیازات شیوه لاغری پیشنهادی من خوب فکر کنید، ارزیابی کنید و اگر انتقادی و شکی و تردیدی داشتید، مطرح کنید و سپس با توجه به تعرفه اعلام شده من اقدام کنید.

امتیازات استثنایی و منحصربفرد لاغری و کاهش وزن دائمی که در هیچ روش لاغری مشابه آنرا بدست نمی آورید: 

1. درجریان لاغری هرگز حتی به مدت یک دقیقه گرسنه نخواهید ماند(بزرگترین چالش همه رژیم ها)

2. هرگز از خوردن و آشامیدن خوراکی های محبوب تان حتی برای یک وعده ممنوع یا محروم نخواهید شد(چیزی که بزرگترین چالش همه رژیم هاست)

3. کاهش وزن بین 3 تا 6 کیلو گرم در هرماه بدون هرگونه عارضه یا تبعات خاص(مقایسه کنید برای کاهش 3 کیلو درماه به روش های مختلف شما متحمل چه کارها و هزینه هایی خواهید شد)

4. کوچک سازی معده برای همیهش و به طرز شگفت آور طی حداکثر 2 ماه(یعنی همان کاری که با 10 تا 30 میلیون تومان بوسیله روش های جراحی و باندینگ کردن انجام میدهید)

5. رهایی از هوس های و وسوسه های ذهنی و سایر اختلالهای تغذیه ای

6. بدون هیچ نوع تداخلی در برنامه های زندگی روزمره و کار و حرفه و تحصیل و فرزندداری وهمسرداری تان.

7. الگویی را می آموزید که میتوانید به عزیزان خود یاد بدهید و زندگی آنان را نیز از چنگال چاقی نجات دهید

8. دهها میلیون تومان صرفه جویی می کنید بخاطر: تدارک و تهیه مواد غذایی رژیمی و لاغری طی چندین سال آینده، یا در صورت استفاده از روش های جراحی باید هزینه کنید.

9. افزایش اعتماد به نفس در فعالیت های شغلی و حرفه ای،

10.کسب سلامتی و تندرستی و رهایی همیشگی از خطرات مهلک چاقی ازجمله سرطان های مختلف، حملات قلبی، سکته مغزی ... هزینه های درمانی و بیمارستانی ناشی از مراجعات مکرر و.....

11. داشتن روابط سالم با اطرافیان ازجمله بهبود وضعیت جسمی و روحی در رابطه با وظایف همسری

12. کاهش وزن دائمی و بدون برگشت وزن می باشد چون عادت های غلط تغذیه ای ازبین می روند

 

توضیحی راجع به هزینه دوره لاغری سه ماهه!

 

و اما هزینه اجرای برنامه لاغری شما برای اینجانب:

برخلاف روش های پرهزینه و چندین میلیونی که پزشک مربوطه فقط با صرف دو یا سه ساعت وقت از شما دریافت میکند، اینجانب بابت دریافت تعرفه لاغری،به مدت سه ماه در یک ارتباط و تعامل دو جانبه و پیاپی با شما خواهم بود تا ضمن آموزش و ارائه مشاوره، رفع مشکل و مسائل بین راه، پیگیری لازم برای اجرای برنامه بعمل می آید. 

هزینه تدارک و تامین چندین ساعت فایل صوتی بصورت آنلاین، سی دی، دو جلد کتاب، اختصاص وقت و انرژی برای رفع اشکال و پاسخ به ابهامات، بررسی کاربرگ های و مشاوره به تمرینات عملی شما، هزینه های ارتباطی( اینترنت،تلفن،پیامکی و...) با افتخار به شما تقدیم می شود تا بعد از سه ماه شما به شخصی تبدیل شوید که اکنون هرگز برایتان قابل تصور نیست.

 

 

و بالاخره توجه شما را این داستان درس آموز راجع به ارزش کار فکری جلب میکنم:

 

مهندسی بود که در تعمیر دستگاه های مکانیکی استعداد و تبحر داشت. او پس از  ٣٠ سال خدمت صادقانه با یاد و خاطری خوش باز نشسته شد. دو سال بعد، از طرف شرکت درباره رفع اشکال به ظاهر لاینحل یکی از دستگاه های چندین میلیون دلاری با او تماس گرفتند. آنها هر کاری که ازدستشان بر می آمد انجام داده بودند و هیچ کسی نتوانسته بود اشکال را رفع کند.
بنابراین، نومیدانه به او متوسل شده بودند که در رفع بسیاری از این مشکلات موفق بوده است. مهندس، این امر را به رغبت می پذیرد. او یک روز تمام به وارسی دستگاه می پردازد و در پایان کار، با یک تکه گچ علامت ضربدر روی یک قطعه مخصوص دستگاه می کشد و با سربلندی می گوید: «اشکال اینجاست!»
آن قطعه تعمیر می شود و دستگاه بار دیگر به کار می افتد. مهندس دستمزد خود را
50000 دلار معرفی می کند.

 حسابداری تقاضای ارائه گزارش و صورتحساب مواد مصرفی می کند و او بطور مختصر این گزارش را می دهد:

بابت یک قطعه گچ: ١ دلار

و بابت دانستن اینکه ضربدر را کجا بزنم: ۴٩٩٩٩ دلار

 

بهمن ابراهیمی

در این مورد:
 
  • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||