بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  3
بازدید امروز : 881
بازدید دیروز : 1.157
تعداد کل بازدید :  24415353
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
چگونه بدون رژیم گرفتن، گرسنگی، دمنوش و دارو... لاغر بشویم؟

این سئوال خوبیست که ذهن میلیون ها ایرانی و میلیاردها انسان روی زمین را بخودش مشغول کرده است، یعنی آرزوی هر انسان چاقی هست که بتواند روزی آسوده خاطر از غذاهای دلخواهش بدون نگرانی و ترس از چاق شدن بخورد و بیاشامد واز زندگی و جوانی و عمر خودش لذت ببرد!

من در اینجا میتوانم به شما این قول  صد در صد را بدهم که آرزوی شما تحقق یافته و شما در یک قدمی آن قرار دارید! فقط باید یک قدم بردارید و آن قدم بسیار مهمی است، که عرض میکنم؛

لاغری و کاهش وزن بوسیله روش های گفته شده و یا سایر شیوه ها، متاسفانه شکست خورده اند و یا تاثیر زود گذر و برگشت پذیر دارند، خودشما و میلیون ها نفر هموطن شاهد آن هستید.

آزموده را آزمودن خطاست! ما میخواهیم روش «لاغری دائمی بدون رژیم و گرسنگی» را به شما معرفی کنیم. به شما بگوئیم که  ریشه درخت چاقی  در ذهن و رفتارخود شماست. پس چرا فکر میکنیم با وسایل و روش های بی ارتباط میتوانیم از شرآن خلاص شویم؟

چربی یا دنبه ای که در شکم، باسن، پهلو و اطراف قلب و سایر اندام های شما ذخیره شده  است، حاصل اشتباهات تکراری روزمره است!

شما بدن تانرا مجبور می سازید که این دنبه ها را ذخیره کند، بدن شما هرگز هرگز مشتاق ذخیره بی حساب و کتاب چربی ها نیست!

و صد البته، این دنبه ها با رژیم گرفتن و گرسنگی کشیدن و لیتر لیتر دمنوش خوردن و بالون گذاشتن و قرص خوردن بدن شما را رها نخواهند ساخت!

متاسفانه این نسخه های غلط  راه درست و صحیح را از شما دزیده اند! این نسخ های ضد طبیعت  و انسان  ستیز،درمان مشکل چاقی نیستند، بلکه ریشه و اساس مشکل شما هستند!!

کسی که طبق نسخه یک رژیم غذایی خاص خودش را ازخوردن و آشامیدن غذاهای محبوب و دلخواهش محروم میکند،  درواقع خودش را برای خوردن حریصانه و کنترل ناپذیرآن غذا یا خوراکی، گرفتار و زندانی می سازد!

با همین نسخه ها سبب می شوند که رابطه سالم شما با مواد غذایی کاملا تخریب شود:

از برخی غذاهای سالم متنفر شوید، چون بطور مکرر مجبورید آنها را بخورید و بنوشید، و برعکس، نسبت به برخی غذاهای دیگر شیفته و عاشق شوید، چون خوردنش را به شما ممنوع کرده اند!!

یا شما را به نخوردن و گرسنگی کشیدن تشویق و تمرین داده اند! درحالیکه طبق نقشه بیولوژیکی بدن، گرسنگی علت اصلی برای ذخیره سازی کالری غذاها بصورت سلولهای کلیگوژن یا دنبه در بدن می باشد!

اگر شما بخودتان گرسنگی بدهید و سپس آب  هم بخورید، چاق ترخواهید شد!

چقدر باید یک راه غلط را تکرار و تجربه کنیم؟ چند میلیون نفر چند میلیاردنفر باید تجربه کنند تا درسی برای یک نفر دیگر بشود؟!!!!

رهایی از چاقی و چربی ها فقط و فقط با خوردن و آشامیدن و لذت بردن از غذاهای دلخواه  ممکن می شود!  رهایی از چاقی فقط و فقط با پرهیزمطلق از گرسنگی دادن به خود،میّسر خواهد شد!

میدانم که باور نمی کنید! میدانم که می ترسید! بله حق با شماست!

چون با باورنکردن  و ترس از حقیقت هستش که  میشود باطل را حاکم ساخت!

شما را از خوردن و آشامیدن معمولی که طبیعی ترین حق انسانی شماست، ترسانده اند!

اینهمه نسخه و راه حل و محصول تولید  و عرضه کرده اند،  یک مقاله و مطلب ساده ننوشته اند که چرا  بدن ما اینهمه دنبه اضافه را ذخیره میکند؟ چرا من ورزش میکنم، غذاهای گیاهی میخورم؟...  ولی بازهم روز به روز چاق تر می شوم؟امسال دریغ از پارسال!

متاسفانه سیستم های تجاری برای پاسخ های علمی درست نشده اند، برای فروش محصول و جذب مشتری خوش فکر طراحی شده اند! آنها  فقط راه خریدن را به روی شما باز گذاشته اند، نه راه فهمیدن را!

ولی شما حق دارید اول علت چاقی روزن افزون خود را بفهمید و سپس به درمان آن اقدام کنید.

چرا باید هر محصولی یا هر روشی را کورکورانه روی بدن تان و زندگی تان آزمایش کنید؟ آیا بس نیست یک عمر دنباله روی از نسخه ها غلط، و به هدر دادن عمر شریف و منابع و فرصت های بیشمارشخصی و ملی؟ اگر به فکر خودمان نیستیم، حداقل به فکر نسل معصوم و مغبونی باشیم که بدست ما تربیت می شوند!

پس لطفا فقط 2 ساعت از وقت خود را برای درک حقیقت چاقی خودتان  و عزیزانتان صرف کنید و سپس تصمیم بگیرید که از کدام روش و کدام محصول میخواهید استفاده کنید!

دفتر امید را بخوانید:

 تا ببینید که چطوری می شود بدون رژیم گرفتن، قرص خوردن، دمنوش نوشیدن، جراحی معده و بالون گذاشتن، انسانی با  200 کیلو وزن ، طی دو ماه 16 کیلو وزن کم میکند!

 

چند راز چاقی، گرسنگی و رژیم گرفتن :

را  بخوانید تا ببینید علت و ریشه چاقی چیست و چرا بدن شما اینهمه دنبه ذخیره میکند.

 

چهارکلید طلایی لاغری دائمی :

را بخوانید تا بطور مستقیم وارد فاز اجرایی بشوید و تکنیک های سوزاننده چربی های اضافه را  عملاً تجربه کنید و به چشم خود( حتی بدون باور کردن) لاغر شوید و سایز کم کنید!

بهمن ابراهیمی

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||