بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  7
بازدید امروز : 1.438
بازدید دیروز : 2.967
تعداد کل بازدید :  26541081
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
آموزش و معالجه اختلال 2 قطبی(نوسان روحیه بین شادی و افسردگی)

دانلود کامل برنامه  آموزش و معالجه اختلال 2 قطبی

معرفی کلی و شرایط ثبت نام در برنامه

آموزش و معالجه اختلال 2 قطبی

 

اختلال دو قطبی یانوسان خلق و خوی انسان بین حالت افسردگی و شیدایی متاسفانه یکی از شایعترین اختلال های عاطفی در جامعه ما می باشد که در صورت عدم آشنایی و درمان آن موجب تشدید و تبدیل شدن به یکی از بیماریهای روانی خطرناک و پرهزینه خواهد شد
این اختلال یک نوع بیماری مثل هربیماری روحی و عاطفی دیگری می باشد و مطابق آن فرد دارای اختلال گاهی دارای روحیه فوق العاده عالی می باشد یعنی گاهی شاد و شنگول، بگووبخند و دراوج نشاط و امید و گاهی بدون دلیل خاصی روحیه ای درهم شکسته وغمگین،افسرده، بیحال وبی رمق،بی میل و بی رغبت شده و از انجام دادن فعالیت های مفرح و لذت بخشی همیشگی خود دوری می کندو انجام کارهای عادی و معمولی در گذشته برایش خیلی سخت و دشوار احساس میکند.

بهترین و موثرترین شیوه برای معالجه این اختلال روش ترکیبی است؛ یعنی ازبا استفاده هم زمان از دارو و معالجه بصورتی سی بی تی(cbt)یعنی معالجه شناختی و رفتاری می باشد

شیوه ای که در سایت سامانه تغذیه هوشمند برای معالجه این اختلال مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از سی بی تی می باشد.

بنابراین مطالب علمی ارائه شده و آموزش و مشاوره های لازم با استفاده از بهترین منابع روانشناسی در این خصوص بهره گرفته است.
به علاقمندان جهت شناخت و درمان اختلال دو قطبی بهترین فرصت  یادگیری و معالجه از طریق اینترنت فراهم شده است تا مطالب صوتی و نوشتاری را روانشناس را گوش داده و اجرا نمایند.

ویژگی و امتیاز این شیوه آن است که اگر خود یا یکی از نزدیکان فرد به چنین اختلالی مبتلا باشند و نسبت به مراجعه به روانپزشک حساسیت و نگرانی نداشته باشند مبتوانند به سهولت با بیماری خود آشنا شوند و تصمیم علمی و آگاهانه برای معالجه بالینی بگیرند و ترس از روانشناسی و دارودرمانی را ازبین ببرند.
بنابراین عزیزان شرکت کننده برای دریافت نتیجه مطلوب و ماندگارضمن مراجعه به روانپزشک با استفاده از دانشی که اینجا بدست می آورید بخوبی قادر خواهید شداختلال دو قطبی  خود یا دوست و همسر و یا یکی از نزدیکان خود را درمان کنید.

شیوه ای که در این سامانه برای شناخت و درمان اختلال دو قطبی استفاده می شود، از نوع معالجه رفتاری – شناختی می باشد. با استفاده ازاین رویکرد رواشناسی  شرکت کنندگان در دوره  نه بعنوان یک بیمار بلکه یک دانشجو و فراگیرنده دانش و اطلاعات راجع به این موضوع شناخته می شوند!

 

معرفی محتوای پکیج های آموزشی و درمانی معالجه اختلال دو قطبی:

برنامه آموزش و معالجه  2 قطبی طی هشت پکیج  آموزشی – کاربردی عرضه می شود که اطلاعات آن علمی آن  از منابع معتبربین المللی درمعالجات رفتار شناسی استرالیا و بریتانیا فراهم شده است. محتوای کلی این هشت پکیج به شرح ذیل می باشد:

 

پکیج اول؛در این پکیج  ازاختلال دو قطبی، اپیزود مانیک یا شیدایی و فازمقابل آن یعنی اپیزود افسردگی  با نشانه ها و علائم هرکدام تشریح شده  و کاربرگ هایی لازم برای ثبت و شناسایی کردن علائم و نشانه های بیماری، دراختیار شما قرار می گیرد.

پکیج دوم؛  در تداوم پکیج اول، به معرفی انواع شیوه های درمان و معالجه اختلال دو شخصیتی یا دو قطبی می پردازیم. از جمله مباحث مطرح در خصوص معالجه دو قطبی، معالجات پزشکی و دارویی  وضوابط و مقررات استفاده از این شیوه، و توضیح در باره تکنیک های درمان رفتاری و شناختی بیان خواهد شد که در این برنامه، شیوه کار ما متکی برآن می باشد.

پکیج سوم؛ مباحث خود نظارتی یا رصد کردن اعمال، رفتار و افکار و احساسات خود در این پکیج مطرح می شود.  خود نظارتی مستمر و منظم با هدف مداخله اولیه و پیشگیرانه برای جلوگیری از بازگشت نشانه ها، اقدام خیلی مهمی در درمان اپیزود مانیا و افسردگی می باشدکه مباحث در این پکیج ارائه می گردد.

پکیج چهارم؛  بحث از فاز افسردگی بیماری مطرح شده و سپس فهرستی از فعالیت های مفرح و شاد برای برون رفت  از روحیه افسرده به شما پیشنهاد و توصیه می شود. مطالب فوق العاده مهم و حائزاهمیتی دراین پکیج راجع به افسردگی مطرح خواهد شد، همراه با تمرینات مفید  و موثر برای کنار گذاشتن این بیماری.

پکیج پنجم؛ به راهبردهای احساسی و عاطفی درمدیریت و مرتفع ساختن روحیه وخلق و خوی دو شخصیتی بحث و بررسی شده است. فاکتورهای مهمی که در بوجود آمدن و تشگیل دو شخصیتی ایفای نقش میکنند، بطور دقیق و شفاف همراه با تمرینات عملی ارائه گردیده است.  

پکیج ششم؛   عمدتاً به رویکرد ذهنی و شناختی درتغییر وضعیت ومدیریت کردن اختلال دو شخصیتی می پردازد و در واقع مکمل پکیج پیشین بوده و کاربرگ های این بسته افکارواندیشه های شما در ارتباط با بیماری را رصد نموده و درمان میکند.

پکیج هفتم؛ راهبردهای رفتاری برای غلبه برمانیا را مطالعه یاد گرفته و تمرین می کنید. ضمن شناخت حالات روحی خودتان درجریان شروع مانیا، ورصد کردن آن، برنامه های تغییر آنرا با استفاده از راهبردهای رفتاری پیگیری خواهید نمود. دراین پکیج نیز مثل موارد پیشین یکسری کاربرگ ها و تمرینات مناسب جهت کنترل رفتارهای افراطی مانیا ارائه شده است.

پکیج هشتم؛ مدیریت کردن خویشتن و شکستن عوامل استرس آور روانی واجتماعی بحث های فوق العاده مهم این پکیج می باشند. افراد دارای اختلال دوقطبی ممکن است دربرخی حوزه های متفاوت دارای مشکل باشند، ازجمله مسائل خانوادگی، کار، سلامتی، مسائل مالی و امثالهم. یک شیوه مهم کنترل استرس ایجاد مهارت های شناسایی و آشکار سازی مشکلاتیست که در جریان زندگی روزمره ظاهر می شوند. ودراین پکیج مطالب مهمی راجع به این موضوع همراه با تمرینات کافی ارائه گردیده است تا بتوانید مدیریت مناسبی در جهت حفظ تعادل و توزان روحیه خودتان بعمل آورید.

بدین ترتیب شما پس از سپری کردن این دوره آموزشی- درمانی، قادر خواهید شد نسبت به بیماری اختلال 2 قطبی در حد و اندازه یک روانشناس عمومی اطلاعات کسب کرده و برای رهایی از آن تمرینات ذهنی و رفتاری جالب توجهی را اجرا نمائید.

تذکر: اجرای این دوره به معنای بی نیاز شدن از معالجات بالینی  و دارویی نمی باشد، بلکه بعنوان مکمل  و یاری کننده معالجات فوق می باشد.

 

دانلود کامل برنامه  آموزش و معالجه اختلال 2 قطبی

تعرفه شرکت در این دوره:

  • توجه:  این دوره آموزشی به هیچ عنوان جایگزین معالجات بالینی و دارویی نمی باشد. 

الف) دوره مشاوره یک ماهه که همراه با دانلود کامل مطالب آموزشی و علمی 

 

 150 هزار تومان 

 

ب) دانلود کامل فایل های آموزشی این  50 هزار تومان 

 

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

 

شرایط ثبت نام در برنامه  آموزش و معالجه اختلال 2 قطبی

در این مورد:

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

 
  • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||