بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  5
بازدید امروز : 36
بازدید دیروز : 1.535
تعداد کل بازدید :  26461460
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
کیفیت اجرایی برنامه لاغری دائمی

کیفیت برنامه لاغری دائمی

سامانه تغذیه هوشمند افتخار دارد برای اولین بار  توانسته است مدلی را برای کاهش وزن و لاغری ارائه بدهد که در سرتاسر دنیا بی همتاست: 

 • مدلی که با زیباترین و لذت بخش ترین شیوه به شما کمک خواهد کرد تا اضافه وزن خود را ازبین ببرید و هرگز نگران برگشت وزن نباشید و نهایتاً به اندامی که یک عمر آرزویش را دست یابید.
 • از ویژگی استثنایی این روش، حذف گرسنگی کشیدن و محرومیت ازغذاهای معمولی از برنامه لاغری می باشد. یعنی برای کاهش وزن هرگز نیازی به گرسنگی کشیدن نیست، و هیچ نیازی به رژیم گرفتن و برنامه رژیمی خاص هیچ نیازی وجود ندارد. 
 • مدلی است که برای اولین میزان و شدت کاهش وزن را به اختیار شما سپرده است!!! یعنی میتوانید در هرماه از یک کیلو تا 10 کیلو کاهش وزن داشته باشید. با توجه به میزان و درجه پایبندی شما به اوصول و تکنیک ها میزان کاهش وزن نیز کم و زیاد می شود.
 • همچنین سرعت کاهش وزن نیز بر اختیار و انتخاب شما بستگی دارد: اگر بخواهید با سرعت زیاد مثلاً درهر هفته 3 کیلو وزن کم کنید و اگر خواستید میتوانید در هرماه 3 کیلو وزن کم کنید.
 • برنامه لاغری بگونه ای سیستماتیک تنظیم شده و مراحل آن بصورت بهم پیوسته می باشد. نکات و تکنیک ها بصورت متوالی و منسجم تقدیم خواهد شد،محتوای آموزشی و مشاوره ای برنامه کاملاً ساده است لذا همه افراد علاقمند میتوانند آنرا اجرا کنند. حتی کم اراده ترین اشخاص که قبلاً دراکثر شیوه های لاغری شکست خورده و مایوس هستند نیز حتماً موفق خواهند شد بلکه به صورت معجزه آسایی صاحب اعتماد به نفس و قدرت اراده شگفت انگیز می شوید، صاحب خود باوری و عزت نفس نیرومندخواهید شد.

 

اصول و تکنیک های کاهش وزن دائمی در سه مرحله بنیادین اجرا می گردد: 

 

 

گام نخست:

باید تکنیک هایی را اجرا کنید که  جلوی ذخیره کردن کالری مازاد مواد غذایی را بگیرد، یعنی کلید چربی اندوزی در بدن را خاموش سازد.

 

در مرحله اول، آموزش ها و تمرینات ما بر روی یک مسئله فوق العاده مهم تمرکز دارد که در روش های لاغری دیگر به آن پرداخته نمی شود. یعنی از ذخیره سازی چربی توسط بدن برای همیشه جلوگیری می شود! این کار فقط ادعا نیست، بلکه دستورات و تکنیک هایی می باشد که شما قادر خواهید بود فقط و فقط طی 15 روزدستگاه ذخیره سازی چربی توسط بدن تان را خاموش سازید!! درحقیقت اگر شما حتی وزن هم کم نکنید، تا پایان عمر هرگز بر وزن فعلی تان اضافه نخواهد شد، حتی یک گرم. درحالیکه با اجرای تکنیک های ما مقدار غذا خوردن شما نسبت به قبل حداقل دو برابر خواهد شد!

پس اگر شما میخواهید

 • از افزایش وزن بیشتر جلوگیری کنید،
 • یا میخواهید از چاقی و اضافه وزن در آینده پیشگیری نمائید،

بهترین و تنها فرصت ممکن  همین روش می باشد!!! خواه بوسیله این سامانه ارائه شود یا هر فرد دیگری!!

پکیج های مخصوص گام نخست برنامه 

پکیج اول-چهار کلید طلایی کاهش وزن دائمی، 

پکیج دوم-مطالب و اطلاعات طلایی،

پکیج سوم-آموزش الگوی تغذیه سالم و بدون رژیم غذایی

 

گام دوم برنامه: 

 

بایستی هم زمان با اجرای تکنیک های مرحله نخست، از اصولی پیروی کنید که به راحتی و بطور طبیعی چربی های فعلی یا از قبل ذخیرهشده در بدن را مثل برفی در مقابل آفتاب تابستان ذوب سازد.

قطعاً و یقیناً شما علاقمند هستید ضمن  خاموش ساختن دستگاه چربی اندوزی بدن تان و یا پیش گیری از چاقی، چربی های فعلی انباشته شده از قبل نیز سوزانده شود. لذا همزمان با اجرای مرحله نخست،با ارائه برنامه ورزشی و اندکی تحرک بیشتر می توانید با فول شارژ کردن متابولیسم خود، فرایند چربی سوزی در بدن خود را سرعت ببخشید.

بخش مهمی از این مرحله یادگیری مهارت های ذهنی برای افزایش انگیزه برای تمرینات ورزشی می باشد که در بیشتر افراد چاق و اضافه وزن متاسفانه  تمایل به تحرک بیشتر و ورزش ضعیف می باشد.

سوزاندن چربی های در این برنامه به هیچ عنوان به ورزش سخت و سنگین نیاز ندارد!!

یک تحرک ساده و معمولی همراه با پیاده روی منظم کافیست  تا وارد چرخه چربی سوزی بشوید. ورزش در برنامه ما هرگز به معنای رنج و دردنیست! هرگز به معنای شر شر عرق ریختن نیست!  ورزش یعنی بگونه ای از بدن خود استفاده کنید که اندکی ضربان قلب تان افزایش یابد و تنفس تان تند ترشود!

 

پکیج بخش دوم  برنامه

پکیج چهارم-  روانشناسی ورزش و تقویت انگیزه برای تحرک و ورزش لذت بخش،

 

گام سوم برنامه:

 

درکنار دو مرحله نخست از تکنیک ها و اصولی پیروی کنید که از برگشت وزن جلوگیر نماید.

 

 

 

با اجرای گام های اول و دوم برنامه، بدن شما بسرعت در حال دگرگونی می باشد درواقع هم درحال خاموش ساختن موتور چربی اندوزی بدن تان هستید و همچنین چربی های مازاد فعلی که محصول اشتباهات تغذیه ای گذشته می باشند، درحال ذوب شدن تدریجی هستند!

پس از سپری شدن سه ماه از اجرای برنامه، شما صاحب بدن،افکار، احساسات و رفتار کاملاً متفاوت نسبت به اکنون خواهید شد. 

برای اینکه این دستاوردهای مهم حفظ و ماندگار بشوند یعنی برای جلوگیری از بازگشت وزن و جلوگیری از رجوع به عادت های بد و مضر قبلی، بایستی رفتارها و افکار جدیت به عادت های شخصی شما تبدیل شوند.

لذا طبیعی ترین راه برای رسیدن به این هدف آموزش و تمرین ذهنی تکنیک هایی می باشد که رفتارهای جدید شما را به عادت های شخصی تان تبدیل نماید.

برنامه های آموزشی و تمرینات روانشناسی در این خصوص بهترین و تنها متد ممکن می باشد که ما بکار بسته ایم تا تلاش ها و زحمات شما طی ماههای گذشته محفوظ بماند.

بیشترین خطر برای اکثر مردم تعلل ورزی، روحیه افسرده و عزت نفس ضعیف می باشد.

برای درمان این سه ویژگی خطرناک برای روحیه و شخصیت با ثبات و سالم، ما برنامه های روانشناسی مفصلی تدارک دیده ایم که بخشی از آن همراه با برنامه لاغری برای شما فعال می شود و بخش اعظم دیگر برای کسانی می باشد که درخواست فعال سازی بسته مربوطه را بدهند.

مثلاً اگر شما علاقمند باشید میتوانید بسته معالجه عزت نفس ضعیف(حرمت شکنی از خود) را سفارش بدهید. یا برنامه معالجه افسردگی را درخواست بدهید.

 

پکیج های برنامه

پکیج پنجم- روانشناسی و برنامه ریزی ذهنی

پکیج ششم- روانشناسی و برنامه ریزی تغذیه عاطفی، عصبی و احساسی،

 

 

شرایط  و تعرفه ثبت نام

در این مورد:

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||