بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  12
بازدید امروز : 3.302
بازدید دیروز : 6.479
تعداد کل بازدید :  24049550
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
دوره آزمایشی برنامه های روانشناسی

 

فعلا این برنامه اجرا نمی شود، لطفا سئوال نفرمائید

آرامش،شادمانی و دلی بی کینه و نفرت

 

 

 

دوره آزمایشی برنامه های

 

روانشناسی 

 

 

زندگی در شهرهای بزرگ و صنعتی و حتی در روستاها بخاطر تغییر مناسبات خانوادگی، اجتماعی و قواعد زندگی،باعث ایجاد یکسری اختلالات و مشکلات روانی برای هرکسی می شود.مشکلات بسیار گسترده و شایعی چون استرس یا فشار روانی،افسردگی، اضطراب، هیجانات و ترس های مختلف باعث از بین رفتن شادمانی حقیقی زندگی و تلاطمات روحی، اختلافات و نزاع های بین فردی بشوند.

امروزه هیچ کسی از این مشکلات در امان نیست، مگر آنهائیکه که به سلاح دانش و آگاهی مسلح شده باشند. اینها کسانی هستندکه با آموزش ها و تمریناتی که کسب کرده اند، می توانند نسبت به ماهیت مشکل و درد خود آگاهی داشته باشند و با تمرین های ویژه  بر روی امواج متلاطم زندگی همچون موج سواران حرفه ای، زندگی کنند و از زندگی خویش لذت ببرند.

کسب این توانایی و مهارت برای همگان ممکن و میسر می باشد.

حتی اگر کسی سواد مطالعه نداشته باشد، فقط کافیست اندک وقت برای گوش سپردن اختصاص بدهد.

در مجموعه برنامه های روانشناسی تلاش کرده ایم، برای هریک از معضلات ریسه ای بپردازیم و آنها را با زبانی نو و ساده و قابل فهم برای همگان عرضه کنیم. امیدواریم شما علاقمند گرامی به این مجموعه مطالب بتوانید از آنها بهره کافی ببرید.

هرکدام از برنامه هایی که در اینجا تقدیم حضور می شود، در مراکز آموزشی و مشاوره ای با دهها برابر قیمت ارائه میگردد. ولی از آنجائیکه هدف ما ارائه خدمت به اکثریت مردم می باشد، و با درنظر گرفتن توان مالی قاطبه مردم برنامه های خود را طراحی دیده ایم، لذا برای هریک از برنامه های روانشناسی یک دوره آزمایشی تنظیم کرده ایم.  وقتی شما در دوره آزمایشی شرکت کنید، بخوبی قادر خواهید بود از مباحث روانشناسی مختلف اطلاع جامع و کاملی بدست آورید.

هم اکنون 12 نوع برنامه متنوع روانشناسی طراحی گردیده که دوره آزمایشی همگی آنها بصورت یکجا با نازلترین قیمت و تعرفه ممکن تقدیم حضور میگردد.

امیدواریم شما عزیزان بتوانید این فرصت غنیمت بشمارید و قبل از هزینه های سنگین بیمارستانی و مراجعات مختلف به پزشکان، با آموزش های علمی در اینجا نسبت به بیماری و مشکل خود شناخت کافی بدست آورید و برای درمان آن روی پا خود بایستید و با اعتماد به نفس آنرا دنبال کنید و به نتیجه برسانید.

 

 

 

دوره آزمایشی

 

معالجه افسردگی

 

معالجه افسردگی بیمار قرن و ام الامراض می باشد. مرکز فرماندهی بیماریهاست. اگر احساس می کنید دچار افسردگی هستید و می خواهید درکنار دارو درمانی از شیوه و الگوی تغییر و اصلاح افکار و رفتار برای بهبود و درمان افسردگی خود بهره بگیرید.

این دوره آزمایشی برای شناخت درجه افسردگی و وضعیت فعلی تان فرصت مطلوب و مغتنمی است.

 

 

 

 

دوره آزمایشی

 

شادمانی واقعی و فوری

خیلی ازما برداشت صحیحی از شادی نداریم آنرا با لذت اشتباه میگیریم و چه بسیار آدم هایی که بخاطر همین اشتباه ساده پول های هنگفتی خرج میکنند،ثروت و منابع قدرت بسیار دارند ولی همچنان ناشاد و غمگین زندگی میکنند و شب ها را با قرص های خواب آور به صبح می رسانند. در دوره آزمایش تولید شادمانی واقعی و فوری، ضمن اینکه شما را با مفهوم شادمانی واقعی ازنظر علمی و روانشناسی آشنا می سازیم، چند تمرین فوری شادمانی نیز به شما معرفی میکنیم تا بستر تولید شادمانی در شما عزیزان ساخته و پرداخته شود.

 

 

دوره آزمایشی

 

معالجه نگرانی و اضطراب

 

 زندگی هیچ کس بدون اضطراب و نگرانی نیست. اما بعضی ها ذهن شان آرامگاه افکار نگران است. شب که میخواهند بخوابند روی تخت باافکار نگران کننده از این سو به آن سو غلط می خورند و صبح نیز با همان افکار منفی و سیاه صبح زندگی خود را خراب می سازند. و تاشب با احساس یاس و افسردگی و نومید خیلی از فرصت های و امکانات ارزشمند زندگی را به دست خویش نابود می سازند. اگر شما نیز جزوی از این افراد نگران پرور باشید. بهتر است برای آموزش و تغییر این عادت آماده باشید. قبل از اینکه به سرنوشت زیر مبتلا شوید.

 

 

دوره آزمایشی

 

معالجه حمله اضطراب یا پانیک

 

بعضی از افراد به دلائل مختلفی دچار اختلالی به نام حمله پانیک یا یورش هراس و ترس می شوند. تپش تند قلب، نفس نفس زدن، عرق کردن، افزایش فشار خون، رنگ پریدگی، لرزش دست و پا، سردی نوک انگشتان ازجمله احساسات جسمانی هستند که این افراد درموقع حمله پانیک تجربه میکنند. اگر شما نیز در این گروه از افراد قرار دارید، مطمئن باشید در این دنیا تنها نیستید و افردی بسیاری مثل شما دچار این بیماریند. لطفاً برای شناخت بیماری خود و درمان آن به روش تغییر افکار و احساسات و برنامه ریزی مجدد ذهن خود آماده باشید. 

 

دوره آزمایشی

 

درمان اختلال دو قطبی

 

افرادی هستند که بی اطلاعند دچار اختلال دوقطبی می باشند و چقدر بخاطر این بی اطلاعی روابط خود با دوستان و همکاران و خویشان را خراب می سازند. چقدر پول بی زبان خود را در موقعی که شنگول و شاد هستند، بی جهت و بدون نیاز به باد می دهند با خرید های الکی. اگر بخاطر دچار شدن به نوسان شدید روحیه یعنی گاهی شاد و شنگول و گاهی افسرده و دلمرده اید، شاید دچار اختلال دو قطبی می باشید. پس برای شناخت و درمان این اختلال مهیا باشید.

 

دوره آزمایشی

 

درمان بی ارزش انگاری خود

(عزت نفس ضعیف)

 

 

 همه ما درطول دوران زندگی کودکی و نوجوانی بخاطر اشتباهات  و عدم اطلاع تربیتی والدین و معلمان دچار عزت نفس ضعیف می شویم. این اختلال درست مثل موریانه ایست که هویت، شخصیت و سلامت روان انسان را می خورد. درحالیکه متاسفانه اکثریت مردم از این اختلال رنج می برند اما هیچ اطلاع روشن و علمی از آن ندارند. اثر عزت نفس ضعیف بقدری عمیق است که میتواند نسل های پی در پی قربانی بگیرد.

حقیقتاً هسته و مرکز اصلی بیماریهای روحی و روانی انسان، عزت نفس ضعیف می باشد. و تا زمانی که این معضل شناخته نشده  و درمان نشود، بسیاری از اختلال های عاطفی و فکری و ذهنی، بطور موثر درمان نخواهند شد. پس شایسته است که اندکی از وقت خود را برای شناخت این مسئله و درمان آن اختصاص بدهید.

 

دوره آزمایشی

 

خود زشت انگاری

 

چه بسیار از بانوان و دختران و مردان جوانی که با وجود زیبایی و نداشتن هیچ عیب و نقص، دچارخود زشت انگاری هستند.دائماً جلوی آئینه می ایستند و به عیب و ایراد تراشی از خودشان مشغول می شوند.

بصورت وسواسی روی یک جوش، یا خال کوچک در صورت خود تمرکز میکنند، و برای برطرف کردن آن انواع روش های درمانی را جستجو میکنند و با مشغولیت ذهنی وقت گرانمایه و منابع مادی خود را در این راستا هزینه میکنند.

دوره معالجه خود زشت انگاری به احتمال زیاد یا نیاز شماست یا یکی از عزیزان تان. از این دوره آزمایشی استفاده کنید تا اولاً نسبت به این موضوع شناخت علمی پیدا کنید و سپس در صورت تمایل از روش های اصلاحی و درمانی توصیه شده استفاده کنید.

 

دوره آزمایشی

 

اختلال تغذیه ای

 

افراد بسیاری دچار اختلال تغذیه ای هستند. یعنی درحالیکه از اندام خوب و زیبا و مناسب از نظر پزشکی برخوردارند ولی خود را چاق می دانند و دائماً به روش های کاهش وزن خشن و شدید پناه می برند. آیا وقتش نرسیده با واقعیت روبرو شوید. این مشکل را بشناسید و آنرا درمان کنید؟

 

دوره آزمایشی

 

ترک سیکار به سبک روانشناسی

 

بسیاری از افراد سیگاری از ترک سیگار وحشت دارند چون فکر میکنند سیگار برای آنها آرامش بخش است آنها را از چنگال استرس و فشار های روانی رهایی می بخشد،لحظات خوشی را برای شان فراهم میکند و اگر سیگار را ترک کنند، یعنی داروی آرامبخش استرس  و فشار روانی خود را دور ریخته اند! درحالیکه  این عزیزان نمی دانند دشمن واقعی آرامش شما و بوجود آورنده استرس خود همین سیگار یا مواد سمی درون آن می باشد!!

اگر شما تصمیم دارید بعد از هزار بار ترک سیگار، این دفعه برای آخرین بار آنرا ترک کنید، بهتر است با شرکت در دوره آزمایشی از روش جدید و زیبای ترک سیگار استفاده کنید و برای همیشه سر این افعی زیبا را ببرید.و آرامش واقعی و حقیقی را با قدرت فکر خودتان بوجود آورید و برای همیشه از آن لذت ببرید.

 

دوره آزمایشی

 

درمان اضطراب اجتماعی یا حضور درجمع

 

  - چه بسیارند افرادی که از حضور درجمع، از حرف زدن برای مردم مخصوصاً در کلاس درس مدرسه و دانشگاه دچار اضطراب و تپش قلب و احساس ضعف و ناتوانی می شوند، شاید مشکل شما اضطراب اجتماعی باشد. برای شناخت و درمان آن هم اکنون اقدام کنید و فرصت های پیشرفت و ترقی خود را از دست ندهید

 

دوره آزمایشی

 

درمان اضطراب سلامتی

 

- آیا با دیدن یک تغییر بدنی، یا تشخیص یک بیماری بصورت کنترل ناپذیری روحیه خود را می بازید و دائماً از این پزشک به آن پزشک رجوع میکنید،به جواب منفی آزمایش پزشکی اعتماد نمیکنید و دنبال آزمایش دیگری هستید، دائماً در حال جستجوهای اینترنتی برای کشف و شناخت مشکل خود هستید، طوری ذهن تان را اضطراب راجع به بیماری گرفته که اجازه کار و استراحت را به شما نمی دهد. دوست عزیز شاید دچار اضطراب سلامتی باشید. پس برای شناخت علمی و درمان آن این فرصت را غنیمت شمارید.

 

دوره آزمایشی

 

درمان تعلل ورزی و پشت گوش اندازی

 

آیا خودتان را آدم تنبلی می شناسید که کار امروز را به فردا موکول میکنید؟

البته که این روحیه را تنبلی نمی گویند، بلکه تعلل ورزی یا اهمال کاری گفته می شود. آیا بخاطر احساس خستگی و بی حوصلگی کارمهم و ضروری خود را ناتمام زمین می گذارید و بجای آن به کارهای تفریحی و تفننی مشغول می شوید. در صورت تکرار اینگونه رفتارها احتمالاً شما اهمال کار و تعلل ورز هستید.

پس تعلل نکنید و از برنامه شناخت و درمان اختلال تعلل ورزی  هرچه زودتر برای شناخت مشکل خود و درمان آن اقدام کنید.  

 

دانلود رایگان کتابهای

روانشناسی،رمان و مهارت های مهم زندگی

 

 

کتاب های طلایی 

اگر علاقمند به مطالعه کتاب های روانشناسی و زناشویی و خانوادگی از برترین نویسندگان جهان هستید، هم اکنون تعدادی از این آثار بسیار ارزشمند، بصورت رایگان برای دانلود مستقیم در اختیار شماست و بتدریج آثار ارزشمند دیگری براین گنجینه افزوده خواهد شد.

 

و ....

 

 

 

 
  • منتظر بمانید
نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||