بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  3
بازدید امروز : 332
بازدید دیروز : 5.863
تعداد کل بازدید :  26108555
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
اسلحه غذا بهترین وسیله خودکشی است


شما نومید هستی، دل و دماغ زندگی نداری، چشم اندازهای روشنی را برای موفقیت و کامیابی نمی بینی. مسیر زندگی را پرتگاهی مشاهده میکنی که با هرقدم به سمت آن نزدیکتر می شوی، تلاش میکنی که به آن سمت نروی، ولی نیروهای خارج از کنترل شما را به آن سمت و سو هل میدهند.

توان شما به تحلیل رفته، از شش جهت تحت محاصره هستی، دشمن حتی افکار تو را نیز میخواند و پیشاپیش برای احساسات تو نیز طرح و نقشه می کشد. خلاصه اینکه داخل شیشه ای تو را افکنده اند، گاهی با احساس خفگی، گاهی با سردی و گاهی با گرمی شکنجه ات میکنند. دشمن نمیخواهد هزینه ای برای کشتن تو بپردازد. میخواهد شما را بدست خودت نابود بسازد.میخواهد همه چیز طبیعی بنظر برسد. همه چیز عادی باشد. هیچ کس به محبوس بودن وبرای خود کشی فکر نکند ولی در همین راستا تلاش نماید.


ما در شیشه تن که افکار و هیجانات مان نیز بخشی از آن است محبوس شده ایم. وبهترین وسیله ای که دشمن در اختیارمان گذاشته است، غذا و خوردن است. این تنها وسیله ایست که میتوانیم با داشتن آن احساس موفقیت بکنیم، شادی و امید به زندگی را برگردانیم. احساس بن بست را بشکنیم. و افسردگی را با همه علائمش پاکسازی کنیم.


غذا وخوردن یک ابزارکاملا طبیعی است برای خودکشی. هیچ کس شک نمیکند. ولی همه در همین جهت کوشش میکنند. خندان و راضی بسوی سرنوشتی محتوم حرکت میکنیم. این شیوه خودکشی حداکثر ۵۰ سال عمر دارد که توانسته ۷۰ درصد بشریت را گرفتار بسازد. و طی ۵۰ سال آینده ۱۰۰٪ نوع بشر بطور طبیعی مشتری خودکشی بوسیله غذا خواهد بود.


اکنون شما حق دارید به ریش من بخندید و مرا بخاطر اینهمه منفی بافی سرزنش بکنید. و همچنان مشغول کار خودتان باشید. ولی هیچ چیز جلوی چاق تر شدن فرزندان ما را نخواهد گرفت.اینها همان پنجاه درصد ۵۰ سال آینده هستند.شما میتوانیدآسوده خاطر روش های خودکشی را به آنها تعلیم بدهید و به این کار خود افتخار بکنید.
 

در این مورد:

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||