بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز سه شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۹
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  6
بازدید امروز : 126
بازدید دیروز : 1.804
تعداد کل بازدید :  26450005
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
آخ چون همه مثل من چاقند!

ما انسان ها موجود اجتماعی هستیم. اجتماع هم ساختاریست که توسط خود ما انسان ها طراحی شده است. به این ترتیب ما انسان ها بعنوان یک سیستم هوشمند هدفمند، براساس نیازهای طبیعی و روانشناختی مان ساختارهای اجتماعی درست میکنیم  تا بتوانیم به بهترین نحو نیازهایمان را بدون به خطرانداختن زندگی دیگری تامین کنیم.

در اجتماع مهمترین اصلی که روابط بین آدم ها را تنظیم میکند، فرهنگ است. فرهنگ درست مثل نرم افزاری است که سخت افزارهای یک کامپیوتر را فعال می سازد و عملیات پیچیده انواع قطعات را ممکن می سازد. فرهنگ در جوامع مختلف متنوع بوده و نسبت به شرایط جغرافیایی جهان، فرهنگ های مختلفی بوجود آمده است. اما در عصر مدرن،بشر در حال یکپارچه کردن فرهنگ می باشد. زندگی به روش مدرن که در اکثر جوامع تقریباً مشابه هم هستند، فرهنگ های بومی پراکنده را در حال حذف و جایگزین کردن با فرهنگ مدرن است.

در درون فرهنگ مدرن، فرهنگ تغذیه یکی از مهمترین عناصریست که انسانها را در سرتاسر این قاره را بهم پیوند میدهد. صنعتی شدن تولید مواد غذایی و دسترس آسان و متنوع به آنها ازجمله زمینه های فرهنگ تغذیه مشترک می باشد. تغذیه با فرهنگ مشترک، نتایج و تبعات مشترکی به همراه دارد.

و مهمترین تبعات آن، افزایش وزن و چاقی است. برای هیچ کس قابل انکار نیست که صنعت غذایی مدرن یکی ازمهمترین عوامل تولید چاقی در جهان است. امروز چاقی در سرتاسر کره خاکی طوفان میکند و در حال درنوردیدن سلامت همه انسان هاست.

ما با یک ساختار عظیم صنعت غذایی روبرو هستیم که میتواند همه انسانها را تا دو دهه دیگر گرفتار چاقی بسازد. رهایی از چنگال این دستگاه چاق کننده عظیم در جهان، فقط در سایه تصمیم هوشیارانه وآگاهانه هرکدام از ما، ممکن  و میسر است.

اگر نخواهیم برنامه تغذیه ای خود را طبق یک چارچوب سالم و طبیعی طراحی کنیم، یقیناً در درون سیاه چاله فرهنگ تغذیه ای مدرن، به همان سرنوشتی مبتلا خواهیم شد که صدها میلیون نفر گرفتار هستند.

این فرهنگ متکی به منافع هنگفت و غیر قابل محاسبه کارترهای غذایی غول پیکر در جهان است. تغذیه در خارج از قلمرو سلطنت آنها، به هوشمندی، آموزش و تلاش جدی شما نیاز دارد. باید سرنوشت خود را بدست بگیرید و اجازه ندهید الگوهای فرهنگ تغذیه ای مدرن شما و نسل شما را، گرفتار چاقی بسازند.

مبارزه با این فرهنگ، خیلی دشوار نیست. کاملاً به تصمیم و انتخاب شما بستگی دارد. کافیست طرح و نقشه تغذیه شخصی خود را بکشید و با قاطعیت به اجرا بگذارید. شما شایستگی آنرا دارید که نگذارید صنعت گذاری تجاری، فرهنگ خودش را بر شما تحمیل کند. در هر وضعیتی که باشید، هم اکنون میتوانید، برای قطع این وابستگی اقدام کنید و قطعاً در این کار موفق خواهید شد.

کافیست که در تنظیم و برنامه ریزی خودتان، بجای اتکا به آموزش و تلقین های تبلیغتی آنها، الگوی تغذیه خود را متناسب با نیازهای جسمی و روانی خودتان تنظیم نمائید.

بدن شما دستگاه هوشمند خداست، خدا خودش در درون آن جاریست. هوشیاری الهی در اختیار شماست. چرا از چنین فرصت و نعمت بزرگ استفاده نکنید؟

بدن شما نباید دستورالعمل مربوط به تغذیه را از بیرون بگیرد،چرا که خودش قوانین ویژه ودقیق و کاملاً منطقی و اصولی دارد.

فقط کافیست که اندکی توجه و تمرکز زنده و الهی تان را به بدن تان برگردانید. از اینهمه بی توجهی و انکار آن و سرکوب ارزشمندتان غریز تان دست بشوئید.

در این مورد:

«کانال خوش اندامی و لاغری دائمی»

نام
ایمیل
پیام
حداکثر تعداد کاراکتر : 1000
کد امنیتی
متن تصویر زیر را در کادر مورد نظر وارد نمایید.
captcha
loading...
باز گشت به صفحه اصلی باز گشت به صفحه مطالب
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||