بستن
نام کاربری:
رمز عبور:
فراموشی رمز عبور؟ عضویت
به ما بپیوندید
صفحه اصلی عضویت راهنمای عضویت سوالات متداول درباره ما تماس با ما
امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
انتخاب رنگ زمینه:
افراد آنلاین :  16
بازدید امروز : 5.651
بازدید دیروز : 16.279
تعداد کل بازدید :  20422695
بهترین حالت نمایش سایت
در مرورگر Firefox
راهنمای عضویت ویژه

 

میهمان محترم سایت سامانه تغذیه هوشمند

 

ضمن عرض خوش آمد گویی

 

برای آشنایی بیشتر با روش لاغری بدون رژیم و گرسنگی

 

نظرا تعداد زیادی ازمردم و متخصصان کشورمان در باره لاغری دائمی بدون رژیم و گرسنگی

دفتر امید برای رهایی از چاقی

 

واگر سئوالی در باره روش لاغری دائمی دارید میتوانید پاسخ خود را در این بخش بخوانید.

سئوالات متداول

اگر سئوال خاص دیگری دارید، آیا در مورد برنامه لاغری دائمی نکته و نظر خاصی دارید میتوانید از این قسمت پیام خود را ارسال کنید.

تماس با ما

 

روش اول ثبت نام

این شیوه لاغری مخصوص کسانی است که اضافه وزن آنها به حد چاقی یا BMI بی ام آی  30 نرسیده است. یعنی هنوز چاق محسوب نمی شوند و ازاختلالات تغذیه ای کمتری نسبت به افراد چاق، رنج می برند. بهترین زمان برای شماست که میخواهید قبل از پیوستن به جرگه یا جمع افراد چاق، جلوی افزایش وزن خود را بگیرید و آنرا تثبیت نمایند.
بنابراین قبل از این که با روش ها و محصولات غلط هرچند ماه یک مرتبه به بدن تان شوک وارد بیاورید و سپس هر فصل چند کیلو بار دنبه ها را اضافه تر بسازید، بهتر است همین اکنون با یک روش تغذیه سالم، مانع رشد و پیشرفت چاقی بشوید. البته با هزینه یک کیلو ترشی!!!

پکیج اول لاغری دائمی و عضویت ویژه در گروه لاغری دائمی

کسانی که میخواهند با تقبل هزینه کمتر برنامه لاغری دائمی بدون رژیم را شروع کنند، این بهترین گزینه با بهترین نتایج برای آنها می باشد.

 • چون میتوانید با مبلغ ناچیز(30 تومن) اولین و مهمترین پکیج لاغری دائمی را برای همیشه خریداری کنید
 • برای همیشه عضو ویژه سایت سامانه تغذیه هوشمند بشوید، امتیاز این عضویت در استفاده کم هزینه تر از سایر برنامه های روانشناسی، تربیتی و خانوادگی سایت می باشد که در آینده تقدیم حضور خواهد شد.
 • میتوانید به مدت یک ماه در گروه لاغری دائمی تلگرامی شرکت کنید و از مشاوره و تجربه سایر اعضا برخوردار شوید. در صورت علاقمندی به ادامه برنامه درگروه، فقط به مدت 2 ماه و هرماه 30 هزارتومن حق عضویت پرداخت میکنید و عضو دائمی می شوید تا رسیدن به وزن ایده التان.
   

قیمت خرید اولین پکیج و عضویت ویژه درگروه لاغری دائمی و سایت سامانه تغذیه هوشمند

  ۳۰ هزار تومن
 

فهرست مطالب پکیج اول

 

 

روش دوم ثبت نام

 

خرید کامل تمام 6 پکیج دوره لاغری دائمی

کسانی که دچار اضافه وزن شدید و چاقی در محدوده  BMI بی ام آی  30 تا 35 می باشند، میتوانند از این شیوه جهت برنامه لاغری استفاده کنند که از امتیازات زیر برخوردار است.

 • در این شیوه میتوانید هر 6 پکیج لاغری دائمی را خریداری می کنید و اطلاعات مورد نیاز و ضروری مخصوصاً در زمینه برنامه های روانشناسی تغذیه را در اختیار خواهید داشت.
 • برای همیشه عضو ویژه سایت خواهید شد  و میتوانید یکی از برنامه های روانشناسی و تربیتی و خانوادگی ما را که تعرفه مشابهی دارند، به رایگان دریافت کنید(در آینده).
 • برای همیشه عضو ویژه گروه لاغری دائمی تلگرام خواهید شد. از برنامه ها و مشاوره های گروهی برخوردار می شوید و با چالش کمتری به نتیجه یعنی کاهش وزن و سایز دست می یابید.

  قیمت 6 پکیج +عضویت ویژه در سایت+عضویت ویژه دائمی درگروه تلگرام+یک پکیج روانشناختی در آینده

   


100 هزار تومن

 


6 پکیج برنامه لاغری دائمی بدون رژیم و گرسنگی

 

روش سوم ثبت نام

 

برنامه لاغری دائمی خصوصی سه ماهه

 

مبلغ پکیج برای سال 1396

 

۵۰۰ هزار تومن

 

این شیوه مخصوص افرادیست که دچار چاقی افراطی یعنی بی ام آیBMI ایشان بالای 35 می باشد. این عزیزان به احتمال زیاد دچار چند نوع اختلال تغذیه ای ازجمله اختلال بینج،تغذیه هیجانی و عاطفی،هوس های سرکش، ریزه خواری، پرخوری بدون کنترل، گرسنگی کشیدن،روحیه و انگیزه ضعیف و شکننده و با اعتماد به نفس پایین هستند.

بنابراین این عزیزان برای عبور از این بحرانهای جدی و خطرناک نیازمند یک برنامه خاص لاغری،مراقبت و پیگری می باشند تا بتوانند به وزن ایده الشان دست یابند.

این شیوه ثبت نام دارای امتیازات مهمی برای شما می باشد، ازجمله بجز تمامی امتیازات ذکر شده در گزینه های اول و دوم:

 

 • مهمترین امتیاز این شیوه برخورداری از مشاوره خصوصی به مدت 3 ماه می باشد. مشاوره شامل برنامه ریزی دقیق برای اجرای تکنیکهای لاغری دائمی(کاربرگهای داخل سیستم دوره لاغری)، پیگیری و پاسخ به سئوالات و ابهامات از طریق تلفن و تلگرام می باشد. برای مشاوره از طریق تلفن، ضمن هماهنگی با شما، جدول سه ماهه ای برای هر هفته مشخص میگردد. در این جلسات مطالب آموزشی، تکنیک ها و مسائل و مشکلات مورد گفتگو قرار میگیرد و راه حل های لازم ارائه میگردد.
 • سه جلد کتاب از آثار مربی که با موضوع لاغری دائمی و روانشناسی مرتبط  است، بصورت رایگان ارسال میگردد.
 • یک عدد لوح فشرده لاغری دائمی بدون رژیم نیز بصورت رایگان تقدیم می شود
 • و همچنین یک عدد لوح تمرینات ورزشی ایروبیک و بدنسازی در منزل برای شما تقدیم خواهد شد.
 • همچنین همه پکیج های روانشناسی در موضوعات مختلف، بصورت کاملاً رایگان در آینده برای شما فعال خواهند شد.(این برنامه ها در دست ساخت می باشند. پیش بینی می شود بیش از 6 برنامه مهم روانشناسی عمومی و ضروری ازجمله این موارد خواهد بود که بسیار مورد نظر هر شخصی می باشد: موضوعاتی ازجمله درمان اضطراب و نگرانی، افسردگی، عزت نفس و اعتماد به نفس، تعلل ورزی، شرمساری و اختلال اضطراب اجتماعی، اضطراب بیماری و سلامتی، خود زشت پنداری، نابردباری، گفتگوی خانوادگی و اجتماعی و.... )

 


 توجه مهم:‌
اعضای محترم دقت فرمائید با توجه به اینکه اساس فعالیت ما بر عملکرد شفاف و ایجاد رابطه حسنه و سالم با شماعزیزان استوار می باشد و با توجه به تقبل هزینه های مستقیم و غیر مستقیم بابت خرید شما، در صورت پشیمانی از خرید و درخواست استرارد مبلغ خرید،  امکان استرداد کامل مبلغ به هیچ وجه مقدور نیست:

 • درمورد گزینه اول، امکان استراد مبلغ  وجود ندارد.
 • در مورد گزینه دوم،پس از فعال سازی پکیجهای لاغری دائمی، فقط طی مدت 24 ساعت با ثبت رسمی انصرفا از خرید، فقط 50% کل مبلغ قابل عودت می باشد. واریز مبلغ حداقل 3 روز کاری طول خواهد کشید.
 • درمورد گزینه سوم، پس از فعال سازی پکیج های لاغری و ارسال بسته های مورد اشاره به آدرس اعلامی از جانب شما، با اعلام رسمی انصراف از جانب شما طی مدت 24 ساعت از تاریخ ثبت خرید، امکان استراداد 70% مبلغ ممکن خواهد بود. این مبلغ طی حداقل سه روزکاری فقط به کارت شخص ثبت نام کننده واریز خواهد شد.

 

 

 

 

توجه:

اگر شما ایمیل برای ثبت نام مستقیم ندارید، اصلاً جای نگرانی نیست، فقط کافیست مشخصات خودتان مانند نام و نام خانوادگی، میزان تحصیلات و شهر خود را اعلام کنید تا توسط کارشناس سایت ما،  ثبت نام شما در اولین فرصت انجام شود.

در این حالت لطفا  مبلغ هرکدام از بسته های پیشنهادی فوق را به شماره کارت اعلام شده در زیر واریز و تصویر رسید آنرا از طریق کانال تلگرام روانشناسی تغذیه به  پی وی (آی دی) ما ارسال فرمائید.

 

شماره کارت به نام بهمن ابراهیمی

5022291002065413

تلفن جهت پیامک برای خرید پکیج لاغری دائمی

09362513047

«تماس با ما»

لینک کانال روانشناسی تغذیه و لاغری

https://t.me/joinchat/AAAAAD1H7-2ie7r30rupnw

پی وی (آی دی)جهت ارسال رسید پرداختی
@bhmn_ebr

باز گشت به صفحه اصلی
...:::: تمامي حقوق اين سايت برای سامانه تغذیه هوشمند محفوظ می باشد ::::...
...:::: کپی برداری از مقالات سایت با ذکر منبع بلامانع است ::::...
Design By: Ahmad
|||